Laptoba Harici Ekran Kartı Bağlamak- Takmak

[Expresscard Version] V8.0 EXP GDC Beast Laptop External Independent Google'dan araştırısanız daha iyi olur kullananlar var, çok çok az performans kayıpları oluyor. Artı gtx1080 alan adam bu sistemle uğraşmaz. Bu sistemi kullanan insanlar GTX 950 gibi giriş seviye ekran kartlarını kullanıyorlar. Artı bu EXP GDC sürekli geliştiriliyor.

Daha önceden anlatmıştım ama sistemi kullanamadım çünkü bilgisayarım uyumlu değildi (ASUS n53sv) Tabi kullanan insanlar var. 5 ay önce bilgisayarım bozuldu ve Monster'ın ekran kartı değişen modellerinden birini aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Harcanan paraya göre elde edilen performans ve taşınabilirliğe olan olumsuz etkiden dolayı mantıklı bulmuyorum.
Kendi kullanımımdan örnek verecek olursam laptop bilgisayarın taşınabilir yapısı, il dışı seyahatlerde yanıma alabilmek, evde bir masadan diğer masaya ya da başka bir odaya taşıyabilmekten ibaret. Aldım alalı "dizüstü" tabirine anlam vererek kucağımda kullanmadım. Kaldı ki kimse artık kolay kolay kafelere vb. yerlere giderken yanına alıp masaya koymuyor. Bunu yapsa bile harici ekran kartıyla oyun oynamaz.
Dediğiniz gibi fiyat performans dengesi olmazsa tercih etmek tercih etmek mantıksız olur ama yakın zamanda laptop için harici ekran kartı olayı ucuz bir hale gelip bilgisayar değiştirmekten vazgeçirirmi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı