Laptoba Monitör Bağlamak

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar yeni monitör aldım Samsung S23B550V.

Masaüstü bilgisayarda denedim görüntü ve ses gayet güzel çalışıyor ancak şu an amcamdan laptobunu aldım ve yanında bulunan VGA portu ile benim monitörde bulunan VGA portunu kablo ile birleştidim.

Diğer masaüstü bilgisyarda görüntü hemen gelmişti. Acaba bu laptobun VGA girişinde mi bir sorun var ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir seçenek yok bu laptopta. Acaba laptobun ekran kartı desteklemiyor olabilir mi bu monitörü ? Kötü bir laptop bu :D Belki çözünürlüğü fazla geliyordur. Olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlük olarak desteklemesi lazım. İşletim sistemi ne ? Seçeneklerden birden çok monitör seçeneğini seçtin mi ?

Vista ve çözünürlük ayarının olduğu sayfada 1 2 diye çıkmıyor. Sadece 1 monitör yani kendi monitörünü algılıyor.

Fn+f3 ile de denedim görüntü siyah oluyor ancak yine de gelmiyor görüntü . Bozuk mu sizce VGA girişi ? Bana öyle geliyor .

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı