Laptop 4050 vs. 4060 laptop

Bütçe
40000

Saammaaeel

Femtopat
Daha fazla  
Performansları nasıl? Gözle görülür farklar var mı? Eğer 4050 almayı planlamıyorsam, not: ASUS ROG STRIX G16 hakkında soru soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
yani 4060 rog strix g16'nın yeniden stoklanmasını mı bekleyelim? ve stok yenilendiyse fiyat ne kadar olur?

Yeni fiyatı kimse bilemez. Arta da bilir azala da bilir. Onun yerine Dell'in yeni cihazlarına bakabilirsiniz. Bu yıl derslerini almışlar. Dell'i eski nesil G15 ile çok kötülesem de bu cihaz cidden olmuş. Yeni çıkmış olması dolayısıyla 14 gün iyice test edin. Beğenmediğiniz bir yeri varsa 14 gün içinde şartsız koşulsuz iade hakkınızı kullanın.

Yeni fiyatı kimse bilemez. Arta da bilir azala da bilir. Onun yerine Dell'in yeni cihazlarına bakabilirsiniz. Bu yıl derslerini almışlar. Dell'i eski nesil G15 ile çok kötülesem de bu cihaz cidden olmuş. Yeni çıkmış olması dolayısıyla 14 gün iyice test edin. Beğenmediğiniz bir yeri varsa 14 gün içinde şartsız koşulsuz iade hakkınızı kullanın.

Youtube'daki tüm dell g15 incelemelerini zaten gördüğüm için bu konuda şüphelerim var. Asus ROG Strix G16 veya Lenovo legion arasında düşünüyorum.

Youtube'daki tüm dell g15 incelemelerini zaten gördüğüm için bu konuda şüphelerim var. Asus ROG Strix G16 veya Lenovo legion arasında düşünüyorum.

Muhtemelen eski nesillerin incelemesini gördünüz. Bu cihazın incelemesi için Dell hala video üreticilerine ürünü yollamadı diye biliyorum. Daha ortada bir inceleme yok yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı