Laptop 6 ay geçmeden sıfırı ile değiştirilir mi?

Egemen 07

Decapat
Yer
Konya/Meram
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
Grafiker
Monster laptopumdaki kronik ve geçmeyen problemlerden ötürü servise verdim yenisi ile değişim talep ettim Monster'dan, laptopu Vodafone'den almıştim. Mayıs 13, 6 aylik sürecin son günü. Garanti kapsamının dışına atacak şeyler yapmadım eminim ki laptop kendinden sorunlu.
Taktik tavsiye verin ne dersem ne yaparsam ayın 13ünr kadar laptopumun sıfırı ile değişimi yapılır?
Vodafone'den aldığım için problem olur mu?

Screenshot_20240501-170202_Chrome.jpg

Monster laptopumdaki kronik ve geçmeyen problemlerden ötürü servise verdim yenisi ile değişim talep ettim Monster'dan, laptopu Vodafone'den almıştim. Mayıs 13, 6 aylik sürecin son günü. Garanti kapsamının dışına atacak şeyler yapmadım eminim ki laptop kendinden sorunlu.
Taktik tavsiye verin ne dersem ne yaparsam ayın 13ünr kadar laptopumun sıfırı ile değişimi yapılır?

Eki Görüntüle 2184479

6ay geçmeden önce talebini ilettin mi?

Eki Görüntüle 2184479

Vodafone ise geçmiş olsun.

Geçmiş olsun diye bir durum yok tüketici hakem heyeti söke söke aldırır.
Eğer sacma konularla uğraştırırlarsa ayın 13ü geçerse ne olur? Bu konuda ne yapmam lazim

13 Mayıs'a kadar acele edecek bir durum yok. Servis talebi açtığınız gün garanti süresiniz durur, 6 ay içerisinde talep açtığınız için ürününüzde kusur tespit edilirse (13 Mayıs'tan sonra da olsa) ürün değişimi yapmak zorundalar.

13 Mayıs'a kadar acele edecek bir durum yok. Servis talebi açtığınız gün garanti süresiniz durur, 6 ay içerisinde talep açtığınız için ürününüzde kusur tespit edilirse (13 Mayıs'tan sonra da olsa) ürün değişimi yapmak zorundalar.
O zaman ne olursa olsun iyi sonuç almadan servis talebini kapattırmayacağım

O zaman ne olursa olsun iyi sonuç almadan servis talebini kapattırmayacağım

Ek olarak tavsiye istiyorsanız, elinizi güçlendirmek için mail atın, ürünün arızalı olduğunu ve değişim istediğinizi belirtin.

Mail attığınız tarih ve talebiniz (değişim isteğiniz) yasal olarak kanıt niteliğindedir. Hem satıcıya, hem servise atın kenarda bulunsun hocam.

Geri
Yukarı