Monster teknik servis mağduriyeti

Hahaha, meslek lisesi deyip geçme, 90 mezunu birisi o anakartı baştan döker. Sen meslek lisesine değil, eski mesleklilerden birisinin dükkanına gideceksin. Parçaları bildiğini belli edersen zaten bir şey yapamaz.

İstanbul konusunda bilgim yok, araştırman gerekecek. :( F/P Pro belki bunlarla da ilgileniyordur.

Apple ürünleri olmalı sadece FPPRO da.

Hocam sıvı temasını temizlediklerinden sonra devam ediyorsa sorun ve bunu bize iletmedilerse sorun sıvı temasıyla ilgili değil gibime geldi ama sanırsam acı gerçek öyle.
Casper sıvı temasına direk garanti dışı bırakıyordu hayvan kadar para istiyordu tamir için.

Bence siz itiraz edin.

Hocam bu laptoptan pek bir umudum kalmadı artık. Yarın serivse götüreceğim. Anakart değişimi olarak bana 10 bin lira ödettirmeyi düşünürlerse hayır deyip 2.ele satacağım bu laptopu ya da başka yerde yaptırmayı deneyeceğim. 2-3 bine kurtarırsak amenna, ama onlar da 8-10 bin derse sarı siteden 10 bine koyacağım sonra 2024 ortalarında PC toplayacağım.

Hocam bu laptoptan pek bir umudum kalmadı artık. Yarın serivse götüreceğim. Anakart değişimi olarak bana 10 bin lira ödettirmeyi düşünürlerse hayır deyip 2.ele satacağım bu laptopu ya da başka yerde yaptırmayı deneyeceğim. 2-3 bine kurtarırsak amenna, ama onlar da 8-10 bin derse sarı siteden 10 bine koyacağım sonra 2024 ortalarında PC toplayacağım.
Ayıplı ürün satmak suçtur. Hakkınızı arayın. Yarın öbür gün sattığınız laptop başkasının elinde patlayıp size dava açarsa ne olacak, düşündünüz mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı