Laptop 60 Hz'den 75 Hz yapma

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yardımcı olacaktır, laptoplarda ekrana overclock yapmanın pek sakıncası yoktur masaüstü monitörlere göre kolayca yapılabilir.

Bende Comet Lake var ben nasıl yapacağım?
Laptop değil mi? Görüntünün harici ekran kartından geldiğinden emin misiniz? Intel veya AMD APU GPU'su olmamalı kesinlikle aygıt yöneticisindede olmayacak.

Görüntünün harici ekran kartından gelmesini nasıl sağlayabilirim?

Bende Comet Lake var ben nasıl yapacağım?

Görüntünün harici ekran kartından gelmesini nasıl sağlayabilirim?

Üretici Lvds'ye görüntüyü DGPU'dan vermediyse asla yapamazsınız, BIOS modlamak dışında. Ki o da çalışmıyor her cihazda.

Şu an devre dışı bıraktım ama hala NVIDIA Denetim Masası'ndan halledemiyorum görüntüyü nereden veriyor şu an?
Donanımsal diyorum halen yazılım ile uğraşıyorsunuz. Görüntünün o nvidiadan gelmesi lazım inteli devre dışı bırakamazsınız. BGA ile söküp BIOS modlaması gerekiyor yoksa olmaz. 13 sene önceki laptop yapıları ile şu ankiler bir değil.

Donanımsal diyorum halen yazılım ile uğraşıyorsunuz. Görüntünün o NVIDIA'dan gelmesi lazım Intel'i devre dışı bırakamazsınız. BGA ile söküp BIOS modlaması gerekiyor yoksa olmaz. 13 sene önceki laptop yapıları ile şu ankiler bir değil.

Ben ondan behsetmiyorum yapamayacağımı anladım zaten. Ben UHD graphich devre dışı kalınca görüntünün nereden geldiğini merak ediyorum.

Ben ondan behsetmiyorum yapamayacağımı anladım zaten. Ben UHD graphich devre dışı kalınca görüntünün nereden geldiğini merak ediyorum.
Siz zaten UHD Grafiği devre dışı bırakınca yanlış bilmiyorsam o ekran kartının sadece render kısmı devre dışı kalıyor yani uygulamalarda kullanmıyorsunuz. Bakın sadece render kısmı diyorum çözünürlüğü yöneten kısım değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı