Laptop 60 Hz'den 75 Hz yapma

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yardımcı olacaktır, laptoplarda ekrana overclock yapmanın pek sakıncası yoktur masaüstü monitörlere göre kolayca yapılabilir.

Laptop'larda o iş çok sıkıntılı.

2.5 yıla yakındır i5 430M GT 330M laptopumu 120 Hertz'de kullanıyorum Half-Life akım akım akıyor hiçbir sıkıntıda yok.

Program ile tavsiye etmiyorum. iGPU kaldırmıyor. Program ile yapmayın. Laptopa görüntü işlemcideki GPU'dan geliyorsa OC yapılamaz. Laptopa görüntü harici ekran kartından geliyorsa OC yapılır. Ben 60 Hz'den 120 Hz'ye çıkarttım. 120 de sıkıntı oluyor o yüzden 106 Hz'de kullanıyorum. Program ile tavsiye etmiyorum.

ekran yenileme hızını yüksetmeniz mümkün degildir cünkü ekranın özeligi desteklemez.
Program özeliğinde secenelkeler olabilir. ekranın karşıladıgı bir donanım özeligin dışına cıkamasınız..
Deneyin Bir fark olmadıgını göreceksiniz...
Overcloak destekleyen monitörler var.

Ekran yenileme hızını yüksetmeniz mümkün degildir cünkü ekranın özeligi desteklemez.
Program özeliğinde secenelkeler olabilir. Ekranın karşıladıgı bir donanım özeligin dışına cıkamasınız.
Deneyin bir fark olmadıgını göreceksiniz...

Sen denedin mi? Büyük ihtimalle denememişsindir, deneseydin böyle bir yorum yapmazdın.

Overcloak destekleyen monitörler var.

Desteğin önemi yok hocam. Önemli olan laptopa görüntünün hangi GPU'dan geldiği. Hariciden gelirse sadece sağlıklı OC yapılır. 1.nesil işlemcili laptopumda 105 Hertz kullanıyorum.

2.5 yıla yakındır i5 430M GT 330M laptopumu 120 Hertz'de kullanıyorum Half-Life akım akım akıyor hiçbir sıkıntıda yok.

Program ile tavsiye etmiyorum. iGPU kaldırmıyor. Program ile yapmayın. Laptopa görüntü işlemcideki GPU'dan geliyorsa OC yapılamaz. Laptopa görüntü harici ekran kartından geliyorsa OC yapılır. Ben 60 Hz'den 120 Hz'ye çıkarttım. 120 de sıkıntı oluyor o yüzden 106 Hz'de kullanıyorum. Program ile tavsiye etmiyorum.

Ben yapamıyorum harici ekran kartından. İzin vermiyor. Siz nasıl yaptınız?

Ben yapamıyorum harici ekran kartından. İzin vermiyor. Siz nasıl yaptınız?
Laptop değil mi ? Görüntünün harici ekran kartından geldiğinden emin misiniz ? Intel veya AMD apu gpusu olmamalı kesinlikle aygıt yöneticisindede olmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı