Laptop açılışı 23 saniyeden 40 saniyeye çıktı ve 100 derece oldu

ali06ali

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, laptopu alalı bir hafta oldu. İlk aldigimda 23 saniyede acılırken simdi 40 saniyede aciliyor ve surekli fan calisiyor bostayken bile gorev yoneticisinini ilk actigimda 100 derecelerde. Hemen sonra dusuyor. Nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, laptopu alalı bir hafta oldu. İlk aldigimda 23 saniyede acılırken simdi 40 saniyede aciliyor ve surekli fan calisiyor bostayken bile gorev yoneticisinini ilk actigimda 100 derecelerde. Hemen sonra dusuyor. Nedeni nedir?

Hocam 2 hafta geçmeden iade etmeni şiddetle öneririm şimdiden bu hata geliyorsa gelecekte başın ağrır.

Virüs girmiş olabilir veya Windows güncelleme yapıyor olabilir. Model marka nedir?

Boşta 100 derece yapmayı başarabilen laptop gösterir misiniz? Apaçık virüs veya yük altında.

Hayır demek istedigim laptop kalitesiz olabilir örnek vereyim Casper'ya da yanlış kasa türü Monster gibi.

Idle konumda fanlar dönüyor, cpu kullanımı, sıcaklık yüksekse ve görev yöneticisini açınca düşüyorsa %100 mining virüsü girmiştir. Hemen kaspersky free indirin ve sistemi tarayın. Ayrıca tüm hesap şifrelerinizi derhal değiştirmenizi öneririm. 2 adımlı doğrulamayı da açın mutlaka.

2009'dan beri bilgisayar kullanıyorum 10'a yakın virüs bulaştırdım hiç bu kadar sıcaklık görmedim @Bestty

Geri
Yukarı