Laptop almak için Black Friday beklenmeli mi?

C4stoRRR

Hectopat
Selamlar, yakın zamanda gaming laptop almayı düşünüyorum. Sizce Black Friday'i beklemeli miyim? Çok indirim olur mu? Şu anda GittiGidiyor'da Monster notebooklarda %4 indirim var. Monster'ın kendi sitesinde de tüm notebooklara 200 TL zam gelmiş. Sizce ne zaman almalıyım?

Selamlar, yakın zamanda Gaming laptop almayı düşünüyorum. Sizce Black Friday'i beklemeli miyim? Çok indirim olur mu? Şu anda Gittigidiyor'da Monster notebooklarda %4 indirim var. Monster'ın kendi sitesinde de tüm notebooklara 200 TL zam gelmiş. Sizce ne zaman almalıyım?

Beklememelisin tüm laptop fiyatlarında artış var. Ben Mart'ta PC almak isteyince arkadaşım çok yükseldi düşünce al dedi. 3K'lık laptop şu an 6.5.

Selamlar, yakın zamanda gaming laptop almayı düşünüyorum. Sizce Black Friday'i beklemeli miyim? Çok indirim olur mu? Şu anda GittiGidiyor'da Monster notebooklarda %4 indirim var. Monster'ın kendi sitesinde de tüm notebooklara 200 TL zam gelmiş. Sizce ne zaman almalıyım?
Bence bekleme.Fiyatlar giderek artıyor.Ayrıca ülkemizdeki indirim dediğimiz şey indirim değil.Fiyatını arttırıp indirim yapıyolar.Yani aslında ya aynı fiyata yada fiyatının azıcık altında satılıyor.

Beklenmez. Teknolojik aletlerin fiyatları dolar kuru üzerinden olduğu için "black friday" gibi günlerin hiçbir faydası olmaz diye düşünüyorum. Şu an olan fiyatı, "black friday" fiyatı olabilir :)

Anladım. Hepinize teşekkürler. Peki i7-10750h ve 1650 ti'lı laptop almayı düşünüyorum bu bana 5 yıl yeter mi? Hem oyun amaçlı hem de üniversitede de kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı