Laptop bakımı için 500 TL uygun mu?

emreçakmak012

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopun en son fan ve macun temizliğini 1 yıl önce yaptım, son 2 haftadır ise laptop fazla ısınmaya başladı. Fan temizliği vs. ve macun değişimi için fiyat aldım 500 TL diyor. Sizce fiyat fazla mı yoksa uygun bir fiyat mı?

Bi termal macun sürmeye 500 isteyen adamlar var şaka gibi. Bilgisayarcılık işinde iyi para var. Kesinlikle 500 TL fazla, Allah bilir iyi bir macunda kullanılmıyordur.

Kullanacağı malzemeye göre değişir. Kullanacağı malzemelerin bilgisi varsa ona göre bir şey demek daha doğru olur. Diğer türlü kişiyi boş yere zan altında bırakmış oluruz. Doğru bir davranış değil.

Arkadaşlar laptopun en son fan ve macun temizliğini 1 yıl önce yaptım, son 2 haftadır ise laptop fazla ısınmaya başladı. Fan temizliği vs. ve macun değişimi için fiyat aldım 500 TL diyor. Sizce fiyat fazla mı yoksa uygun bir fiyat mı?
bence iyi bile o insanlar da ev geçindiriyor

500 TL yaklaşık 20 dakikalık iş için çok fazla kaldı ki ne macun süreceği bile bilinmiyor. Kendin daha ucuza çok daha kaliteli macun sürüp yapabilirsin üstüne üstlük öğrenmiş olursun zor bir şey yok.

500 TL'ye en kaliteli macunu alırsın hatta sıvı metal bile alabilirsin fanıda kendin temizleyebilirsin çok zor değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı