Laptop bataryasız olarak powerbank ile şarj olur mu?

TechnoBOT

Femtopat
Daha fazla  
Monster Abra A5 V13.1.1 laptopumdaki batarya şişme meydana geldi bilgisayardan çıkarılmak zorunda kalındı ve yedek parça da temin edilemiyor.
Bu nedenle bilgisayarı mobil bir şekilde kullanamıyorum, yani prize hep bağımlı durumdayım.
Batarya Modelim: GI5CN-00-13-3S1P-0
Typical Rating: 11.4V
4100mAh/46.74Wh

Adaptörümdeki Değerler:
AC INPUT: 100-240V_1.7A
DC OUTPUT: 19V_6.32A

Acaba piyasada satılan powerbankler ile bataryasız bilgisayarımı prize takmadan çalıştırabilir miyim?
Ya da başka bir yolu var mıdır?

Herkese teşekkür ederim cevabımı aldım :D
Powerbank'in karşılayabileceğini düşünmüyorum. Ayrıca neden garantiye göndermiyorsunuz?
Monster Bilgisayardan almıştım ancak yedek parça işinde çok kötüler 5 ay boyunca yedek parçayı düzenli aralıklarla mesaj atarak ve telefon konuşmaları ile soruşturdum ancak sonuç çıkmadı. En son Tüketici Hakem Heyetine başvurdum 6 ay içinde savunma verecekler inşallah :)
Bu sorunumu açıklamamın nedeni bu markadan bilgisayar alacaklara uyarım olsun. Bilgisayarı kötülemiyorum ancak servis olarak berbatlar.

ben, gaza geldiğim bir anda çin'den 12 pillisini laptop da şarj eder iddiasına güvenerek bir ürün aldım. gümrük dahil 330 tl gazlandım. iade de edemedim. 19.5 v 4.45a ile çalışan dell laptopu çalıştırmadı. kendi bataryası takılıyken şarj etmediği gibi, sadece o powerbankla ise makina reset atıp mavi ekran çıkıyor. kesinlikle bu ürünlerin hiçbir türünü işe yarar bulmuyorum. hangi güç adaptörle çalışacağı hangirişin ne işe yaradığı belli değil. yarım sayfa a4 kağıt boyutu çince bir broşür var, ama anlaşılır ve işe yarar bilgi yok.

Geri
Yukarı