Laptop çok ısındığı için soğutucu almak

Bütçe
100TL

Yus9988

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü bilgisayar çok ısınıyor.
Soğutucu almak istiyorum.
Bu hoşuma gitti. Sizce alayim mi ya da daha iyisi var mı?

Termal macun değişimi için servise yollayın. Soğutucular tam çözüm değildir.

Soğutucu almadan önce laptopunuzun bakımlarını yapın. Bunları yaptıktan sonra soğutucu alın. Vakumlu soğutuculara bakabilirsiniz. Bana göre daha kullanışlı ve güçlüler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soğutucu almadan önce laptopunuzun bakımlarını yapın. Bunları yaptıktan sonra soğutucu alın. Vakumlu soğutuculara bakabilirsiniz. Bana göre daha kullanışlı ve güçlüler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunların sıkıntı çıkarttığını okumuştum. Siz kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız bir sıkıntısını gördünüz mü?

Kalitesize benziyor, tek ve büyük fanlılar daha fazla işe yarıyor, ayrıca arkadaşın söylediği doğru. Termal macunu değiştirtin, hala devam ediyorsa bunları düşünürsünüz.

Hadron marka PSU lar genelde C4 oluyordu evde saatli bomba taşımanızı önermem.

Bunların sıkıntı çıkarttığını okumuştum. Siz kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız bir sıkıntısını gördünüz mü?

Ben kullanmadım ama incelediğim ve araştırdığım kadarıyla daha etkili. Sorun çıkarmalarından kasıtları laptopun fanıyla birlikte kullanmları. İkisini birlikte kullanınca anakarta zarar veriyor. Kullanmak için laptop un fanını sökebilirsin. Böylece bir sorun oluşmaz. Ama senin tercihin. Test ve inceleme videolarını izle. Hangisi kafana yatarsa onu al.

Yeni konular

Geri
Yukarı