Laptop çok yavaş çalışıyor

Format atmadan bilgisayar hızlandırma adımları:
1. Başlangıçta açılan programları kapat görev yönetisinden kapat. (gerektiğinde manuel olarak açarsın)
2. Ekle kaldırdan kullanmadığın programları sil.
3. Windows 10 start menüsündeki gereksiz öğeleri kaldır.
4. Ayarlardan animasyonları devre dışı bırakın.
5. CCleaner ile temizlik yapın.
6. Disk birleştirme yapın.
Format at at diyenlere bakma sen. Format atmak son çözüm olmalı.

Format atmadan bilgisayar hızlandırma adımları:
1. Başlangıçta açılan programları kapat görev yönetisinden kapat. (gerektiğinde manuel olarak açarsın)
2. Ekle kaldırdan kullanmadığın programları sil.
3. Windows 10 start menüsündeki gereksiz öğeleri kaldır.
4. Ayarlardan animasyonları devre dışı bırakın.
5. CCleaner ile temizlik yapın.
6. Disk birleştirme yapın.
Format at at diyenlere bakma sen. Format atmak son çözüm olmalı.
1. yi çoktan yaptım. 2. yi şu an yapıyorum. 3. yü anlamadım. 4. yü yapabilmem için Windows etkinleştirmem gerek olarak biliyorum. 5. yi yapacağım teşekkürler. 6. yı yapmamın bir zararı olur mu? Önceden yaptım, fakat neden yaptığımı anlamadım :D

Ota tezege format önermeyin. Malwarebytes sonuçlarını atın bekliyorum. HijackThis konusuna bakın ayrıca.

Sakın CClenaer kurmayın.
Şu an gereksiz şeyleri siliyorum. Malwarebytes sonuçlarını atacağım.
Ota tezege format önermeyin. Malwarebytes sonuçlarını atın bekliyorum. HijackThis konusuna bakın ayrıca.

Sakın CClenaer kurmayın.
Bildiğim kadarıyla CCleaner' in tek sorunu bizim yanlış ayar yapmamızdı. Yanlış mı biliyorum?

Sakın CClenaer kurmayın.
HiJackThis güzel bir şeye benziyor fakat bir yandan ödev yaptığım için bunu yarın atacağım.

Bildiğim kadarıyla CCleaner'in tek sorunu bizim yanlış ayar yapmamızdı. Yanlış mı biliyorum?

HiJackThis güzel bir şeye benziyor fakat bir yandan ödev yaptığım için bunu yarın atacağım.

Bana değil konuya atmanız gerekiyor. Murat hocam bakmalı.
Hibit uninstaller iyi midir?

İyidir.

Laptopum çok yavaş. Yavaş açılıyor. Yavaş çalışıyor. PC ilk açıldığında Edge 20 saniyede, Chrome 10 saniyede, Discord yaklaşık 40 saniyede, Epic Games 1 dakikada açılıyor. Gerçekten çok yavaş, sinir oluyorum. Bir öneriniz var mı?

Sistemi söylememişim. İşlemci i3-4005u 1.7 GHz, ekran kartı GeForce 820M, RAM 4 GB.

SSD takviyesi yaparsanız iyi olur maddi durumunuz yeterli değil ise Windows sürümünüzü alt sürümlere düşürün.

Bildiğim kadarıyla CCleaner' in tek sorunu bizim yanlış ayar yapmamızdı. Yanlış mı biliyorum?

1637525296084.png

1637525308614.png

1637525348825.png

@Arrandale0 Quarantine' ye mi alayım yoksa klasörden mi sileyim?

Geri
Yukarı