Laptop DDR4 3200 MHz RAM upgrade

Beraber uyumlu olurlar mı emin değilim. Frekans değerleri faklı, ayrıca CL değerleri de farklı. Beraber uyumlu çalışırlarsa yine gecikme değeri 21 olacaktır. Hangi belleğin gecikme değeri yüksekse ikisi beraber o değerde çalışırlar.
Alacağım bellek 2x8 şeklinde zaten şu an kullandığım bellegi cikaririm satarım ya da arkadaşa veririm yani onun yanina takmam

Ona dikkat etmemiştim. O zaman olur ama bence yine de gereksiz masraf.
selamlar dostum bende asus rog g 712 ve g 512 kullanıcısıyım bir kaç şey sorabilirmiyim ram lerle alakalı çok araştırmama rağmen geçerli bi bilgi bulamadım cl değeri vs ile ilgili
Alacağım bellek 2x8 şeklinde zaten şu an kullandığım bellegi cikaririm satarım ya da arkadaşa veririm yani onun yanina takmam
corsair in cl değeri nedir veya ikisini değiştirirken bu önemlimi acaba teşekkürler

selamlar dostum bende asus rog g 712 ve g 512 kullanıcısıyım bir kaç şey sorabilirmiyim ram lerle alakalı çok araştırmama rağmen geçerli bi bilgi bulamadım cl değeri vs ile ilgili

corsair in cl değeri nedir veya ikisini değiştirirken bu önemlimi acaba teşekkürler
Yani dual kit almak istedim tam performans almak ve uyumluluk sıkıntısı çekmemek için. Bellek özellikleri DDR4 3000MHz CL18 2x8 16 GB SO-DIMM
Kendi RAM'inizin aynı özelliklerinde bir RAM almak sıkıntı açısından bir sorun oluşturmaz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı