Laptop DDU sürücü temizleme sonrası tekrar yüklenir mi?

Turbo Boost'u açıp, denetim masası>donanım ve ses>güç seçenekleri bunu da nihai performans veya yüksek performansa ayarlayıp deneyin. Sıcaklık değerlerini paylaşın hocam.
Sarja takın bir de laptopu.

Denetim masasındaki bir ayarı fullemişim o yüzden oldu, fakat hallen 200 FPS alırken bir anda 100'e düşüyor, benchmark testi yaparken 85 90 civarına gelince Power uyarısı verip GHz'i %50 düşürüyor. Bütün ayarlar performansta zaten. Ve fan hızım eskisi kadar hızlanmıyor.

Hocam sıcaklık değerleri nasıl?

Şu rehberi okuyun hocam eksik bir şey olmasın. Uygulamayı bilmiyorum. Ayrıca BIOS'tan fanları ayarlayın. İşlemci çok ısındığı için kendini yavaşlatıyor olabilir.

Şu rehberi okuyun hocam eksik bir şey olmasın. Uygulamayı bilmiyorum. Ayrıca BIOS'tan fanları ayarlayın. İşlemci çok ısındığı için kendini yavaşlatıyor olabilir.
78 85 arası

Biosta fan ayarlama yok

Hocam hiçbir şey bulamıyorum laptop ile ilgili. Yardımcı olamayacağım. Attığım rehberden uygulamayı iyice bir öğrenin belki kendiniz çözersiniz.Kusura bakmayın.

Geri
Yukarı