Laptop düşük performans veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Ben format at geçer kafasındayım, genelde de sorunlarım format atınca kalkıyor ortadan :D
Ben windows kullanırken senin gibiydim. Oyun açılmamazlık ederdi bazen arardım sorun çözümlerini video falan izlerdim baktım olmuyor direk format atardım. Diski 2ye böldüğüm içinde oyunları tekrar kurmazdım ohh miss.. Windows demek format atmadan olmaz demek.. :D

Windows = herşeyde format atmak
Eki Görüntüle 1092462
UwUw siz neredeyse hiçbir şey yapılamayan Linux'unuzu kullanmaya devam edin, biz gerçek olan ve işlevsel bir işletim sistemi kullanmayı tercih ediyoruz. Topladığı bilgiler ise bu SS'de tamamen yanlış LOL :D Linux kullanıyorsun da ne oluyor ? Telefonun ne? Android mi IOS mu? İkisi de birbirinden çok bilgi toplar. Bu devirde sırf 2 tane bilginizi koruyacağım diye dumb phone kullanıyorsanız ayrı...

UwUw siz neredeyse hiçbir şey yapılamayan Linux'unuzu kullanmaya devam edin, biz gerçek olan ve işlevsel bir işletim sistemi kullanmayı tercih ediyoruz. Topladığı bilgiler ise bu SS'de tamamen yanlış LoL :D Linux kullanıyorsun da ne oluyor? Telefonun ne? Android mi iOS mu? İkisi de birbirinden çok bilgi toplar. Bu devirde sırf 2 tane bilginizi koruyacağım diye dumb Phone kullanıyorsanız ayrı...

Telefon kullanmamaktayım. Ve Windows'u işlevsel buluyorsan işletim sistemi kullanma kültürün yok ya da yanlış yapılandırılmış demektir.

Telefon kullanmamaktayım. Ve Windows'u işlevsel buluyorsan işletim sistemi kullanma kültürün yok ya da yanlış yapılandırılmış demektir.
Oyun oynarken 5FPS almıyorum ki genelde hiç alamıyorum çünkü oyunların %99'u linux desteklemiyor, Adobe kullanabiliyorum, Her şey için terminal açmak zorunda değilim, Bir şeyin tıkladığımda açılacağını biliyorum, her bir şey indirmek istediğimse şifremi girmek zorunda değilim, RGB klavyem'in RGB ışıkları herhangi bir kod yazmadan çalışıyor, Her şey için Wine kullanmak zorunda değilim (Her şey derken programların %99'u Linux'u native olarak desteklemediği için genelde Wine kullanılır ya ki genelde de zaten çalışmaz) kısacası her şey için uğraşmak zorunda değilim, her şey çalışıyor. asıl siz Linux'u genel kullanım için iyi ve işlevsel görüyorsanız bu konuda kültürünüz yok ya da yanlış yapılandırmışsınızdır kendinizi. Telefon kullanmamayı da sonsuza kadar sürdürebilirsiniz heralde : P

Oyun oynarken 5FPS almıyorum, Adobe kullanabiliyorum, Her şey için terminal açmak zorunda değilim, Bir şeyin tıkladığımda açılacağını biliyorum, her bir şey indirmek istediğimse şifremi girmek zorunda değilim, RGB Klavyem'in RGB ışıkları herhangi bir kod yazmadan çalışıyor, Her şey için Wine kullanmak zorunda değilim (Her şey programların %99'u Linux'u native olarak desteklemediği için genelde Wine kullanılır ya ki genelde de zaten çalışmaz) kısacası her şey için uğraşmak zorunda değilim, her şey çalışıyor. Asıl siz Linux'u genel kullanım için iyi ve işlevsel görüyorsanız kültürünüz yok ya da yanlış yapılandırmışsınızdır kendinizi. Telefon kullanmamayı da sonsuza kadar sürdürebilirsiniz herhalde: P

Oyunlarda 5FPS almak donanımsaldır. Bazen yazılımsal düşüş olmaktadır. Eğer sudoers dosyasına username ALL=(ALL) NOPASSWD:ALL yazarsanız her indirme için şifre girmessiniz. Kullanmayı bilmeyip boş konuştuğunuzun kanıtı olsun bu da.
Her şey için Wine kullanmazsınız Steam'de oyun destekleride var Wine LoL'ü açıyormuş. Wine her zaman çökmez kullanmayı bilmeyip ayarlamassanız çöker. Ve her şey için terminal açmamak için dmenu diye bir şey yapılmış. Kullanmayı bilmeyip her şey terminalde olur diyerek boş konuştuğunuzun 2.kanıtı.
Telefon olayına gelirsek telefonda veriyi aldıkları için verimi telefonda bulundurmam.

Hadi şifreyi kaldırdık diyelim, oyun konusunda tamamen yanlışsın ve donanımsal değil tamamen geliştiricilerin Linux'u günlük kullanım için çok büyük derecede yetersiz bulduklarından ve o kadar emek harcayıp kodladıktan sonra kimsenin almamasından korktukları için sadece Windows'tan kötü bir şekilde portlarlar, Steam'de ise dediğim gibi oyunların sayıları çok düşük %99'u bulunmamakta, Wine her zaman çöker demedim ve Wine genel olarak iyi bir emülatör değil çoğu gerekli program çöküyor, ayarlamamla alakası yok çünkü bunları ben değil çoğu kişi söylüyor, DMenu için fazlasıyla uğraşmam gerek yine dediğim gibi sürekli bir şeyler için bir şeyler yapmak zorundasın ki tekrar o bir şeyleri yapmayasın (kısacası gerçek bir işletim sistemi Aka Windows gibi bir sistemde asla yapmayacağın/zorunda kalmayacağın şeyler), Verimi telefonumda bulundurmam ne demek? Fotoğraf çekinmeyeceksiniz, Arama yapmayacaksınız, Asla lokasyon açmayacaksınız, Uygulama indirmeyeceksiniz ve bunları yapmazsanız zaten Tuşlu telefon alın aynı şey. Boş yapan ve bilgisiz ben değil siz oluyorsunuz böylece. Orada tonlarca sebep saymışım bana 2 kanıt sunmuşsunuz 1'i zaten yanlış LOL

Fotoğraf çekinmeyeceksiniz, Arama yapmayacaksınız, Asla lokasyon açmayacaksınız, Uygulama indirmeyeceksiniz ve bunları yapmazsanız zaten Tuşlu telefon alın aynı şey. Boş yapan ve bilgisiz ben değil siz oluyorsunuz böylece. Orada tonlarca sebep saymışım bana 2 kanıt sunmuşsunuz 1'i zaten yanlış LOL
Fotoraf çekmeyi seven biri olmadığım için fotoğraf çekmem. Lokasyonu sadece telefonda açılsın diye keşfetmemişler. Ve uygulama olarak gereksiz şeyler indirmedikçe bişey olmaz olsa şuan herkese olmuştu.
Wine genel olarak iyi bir emülatör değil
Wine emulator değildir. Açılımı bile wine is not emulator'dur. Bilmeden boş yapmayın.

Fotoraf çekmeyi seven biri olmadığım için fotoğraf çekmem. Lokasyonu sadece telefonda açılsın diye keşfetmemişler. Ve uygulama olarak gereksiz şeyler indirmedikçe bişey olmaz olsa şuan herkese olmuştu.

Wine emulator değildir. Açılımı bile wine is not emulator'dur. Bilmeden boş yapmayın.
Wine emülatör olmadığını iddia etse bile bir emülatördür sadece herhangi bir CPU taklidi yapmadığı için bu ismi takmıştır kendine, Olmaz derken? Reklam içeren her uygulama yani Storeların %90+ kadarı verilerinizi çalar, zaten Windows kullananlara da bir şey olmuyor gördüğün gibi? Kredi kartımı çalıyormuş Windows, iddiana göre de hiçbir şey olmadı şu an kartıma :D Ne yani telefonda açmamak için bir de yanınızda GPS cihazı mı taşıyacaksınız? Konuşmak için konuşuyorsunuz full + full boş yapıyorsunuz. Dediklerinizin mantığı 0.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı