Laptop Ekran kartı alabileceğim site ?

ahmetdogangame

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım Asus k55vj kısa bir süre önce ekran kartım yandı laptopuma ekran kartı almak istiyorum.Yanan ekran kartı GT-635M bunun yerine başka ne tür kart alabilirim ve nerede bulabilirim?Bilgisi olan var mı?

Vatan, Teknobiyotik gibi sitelerde vardır. R9 serisini tavsiye ederim model sana ve bütçene kalmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bişey sorcam, ben bu ekran kartını tamire verdim. Adam makineye sokacam 150 tl masrafı var dedi. Bana kalırsa fırınlama yapacak. Herhalde 3 ay garanti veriyor. Bu kartın ileride sorun çıkarma ihtimali var mı ve oyun oynarken sorun çıkartır mı?

peki bişey sorcam ben bu ekran kartını tamire verdim adam makineye sokacam 150 tl masrafı var dedi bana kalırsa fırınlama yapacak herhalde 3 ay garanti veriyor bu kartın ileride sorun çıkarma ihtimali var mı ve oyun oynarken sorun çıkartır mı?

Yandığı için tamir olsa bile yine sorun çıkarabilir. Ben olsam değiştirirdim. Birkere arkadaşımında yanmıştı ve 300tl ödeyip tamir ettirmişti. Sonra 3 ay sorun çıkmadan oynadı ama sonra yine yandı ve yeni kart almak zorunda kaldı.

Sizin önerebileceğiniz 635m dengi ucuz bi ekran kartı var mı?

Reballing yapacak. Ama reballing çok sağlıklı olmaz ve yeniden bozulabilir. ASUS servisinden fiyat al mutlaka.

Ayrıca mobil ekran kartlarını da eBay'den bulursun ama GT635M değişmez.
GT-635M değişmez demişsin nasıl yani mesela ben bunun yerine gtx serisi bir ekran kartı alamaz mıyım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı