Laptop Ekran kartı değişimi

Merhaba
benim bir laptop um var sistem casper laptop
i5 3210-8l35v-s 2.50 ghz (3.10 turbo boost)
8 gb ram
500 gb hdd
1 gb geforce gt635m ekran kartım var bu sistemde ben gta 5 i medium-high ayarlarda oynarmıyım sizin videonuzu izledim ve bazılarında değiştiğini söylediniz ayrıca ben ekran kartımı değiştirmek istiyorum değişirmi.casper e henüz yeni mesaj gönderdim yüksek seviye ile değişirmi bide size sormak istiyorum lütfen iyi bir cevap verin.

merhaba
BEN 7 AY ÖNCE CASPER CNY 3210-8L35V-S BİR İ5 İŞLEMCİ,8 GB RAM,1 GB GT635M EKRAN KARTIM VAR.İLK ALDIĞIMDA OYUNLAR İYİ OYNUYORDU ANCAK YENİ ÇIKAN OYUNLARI (ÖRNEĞİN;GTA 5,FAR CRY4 GİBİ VS ) MEDİUM-HİGH AYARLARDA OYNAMAK İSİTİYORUM. EKRAN KARTIMI YÜKSEK BİR EKRAN KARTI İLE DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM değişirmi acaba yüksek bir ekran kartı ile değiştirmek istiyorum.

Toshiba Satellite C660 marka laptop kullanıyorum ekran kartım gt315m bunu uprgrade yapmam mümkün mü konu açamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Samsung laptop kullanıyorum ve ekran kartım sanırım paylaşımlı. 6gb ddr3 ram, quad core amd işlemcili, atı 2gb 128 bitlik bir ekran kartına sahibim. Fifa 15 ve call of duty ghost gibi oyunlarda kasma yaşıyorum. Özellikle fifa 15 benim için çok daha önemli. Teşekkür ederim şimdiden yardımlarınız için
ekran kartı.png

Buda ekran kartı ve diğer özellikleri arkadaşlar.
atı.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı