Çözüldü Laptop Ekranında Beyaz Yatay Çizgiler Çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Yaptığımda 5 saniye falan düzeliyor üst taraftaki beyazlık sonra geri geliyor ama alt taraftakinde hiçbir düzelme yok.

Monitör problemli o zaman eğer imkanın varsa bilgisayarı başka monitöre (evinizdeki televizyon da olur) bağlar mısınız? (Yoksa bir şey yapmana gerek yok amaç monitör problemli olup olmadığı)
Aygıt yöneticisinden ekran kartı devre dışı yapın eğer sorun devam ediyorsa monitör etmiyorsa ekran akrtı problemlidir.
1622630493965.png

Yaptığımda 5 saniye falan düzeliyor üst taraftaki beyazlık sonra geri geliyor ama alt taraftakinde hiçbir düzelme yok.

Monitör problemli o zaman eğer imkanın varsa bilgisayarı başka monitöre (evinizdeki televizyon da olur) bağlar mısınız? (Yoksa bir şey yapmana gerek yok amaç monitör problemli olup olmadığı)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yanıtlarınız için teşekkürler. Televizyona bağladım orada normal. Sanırım sorun monitörde.

Monitör problemli o zaman eğer imkanın varsa bilgisayarı başka monitöre (evinizdeki televizyon da olur) bağlar mısınız? (yoksa bir şey yapmana gerek yok amaç monitör problemli olup olmadığı)

Sorun monitörde galba :/ Televizyona bağladım normal gözüküyor orada. Monitörü yaptırsam en az ne kadar tutar sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanıtlarınız için teşekkürler televizyona bağladım orada normal sanırım sorun monitörde.

Sorun monitörde galba :/ televizyona bağladım normal gözüküyor orada monitörü yaptırsam en az ne kadar tutar sizce.

Bilgisayarınızın markasını ve ekran panelini aratsanız ortalama değer çıkar.
https://www.sahibinden.com/ekran-lcd-panel-dizustu-notebook (ortalama değer)

Geri
Yukarı