Laptop fiyatları nereye gidecek?

@KatliyaM olur hocam 😃
@Ryota hocam sorun nedir? Merak ettim, yardımcı olabiliriz belki.

Hmm, o kaça gelir hocam?
Hocam olay şöyle: Ben siparişimi bu Pazar EFT ile ödedim gece olmadan. Ertesi gün (Pazartesi) yattı. İnternet üzerinden "Ödendi" oldu. Her şey normal. Aradım sordum ne olacak diye. Malum Evkur olunca takip etmeliydim. "5 gün içerisinde teslimat sağlanacak" dendi. Fakat ertesi gün dahil hala "Onay bekliyor" yazıyordu siparişim için. Aradım dedim "Ne onayı bu ödemeyi yaptım daha ne yapayım?". "Sistemde öyle görünebilir merak etmeyin zaten kargo şirketiyle gönderim istemişsiniz size mesaj gelecektir" diye dönüş aldım. Fakat ertesi gün Evkur tarafından arandım ve ürünün sadece teşhir stoğu olduğunu, istersem iade işlemi başlatabileceklerini belirttiler. Başlatmalarını istedim. Dün aradım dedim iade ile ilgili çıt yok ne oldu diye. Beni beklettiler biraz. Merkezi aradığım için hemen bağlanıp sorguladılar ve ürünün iki adet kapalı kutu stoğu olduğunu, ödeme yaptığım için yollayabileceklerini söylediler. Dedim "Ben fabrika bandını görmeden almam.". Onlar da bana en yakın şubeye yollayıp orda kutuyu inceleyip gördükten sonra alabileceğimi, eğer beğenmezsem veya teşhir çıkarsa (imkansız) direkt merkez çağrı merkezinden ulaşıp iade başlatabileceğimi söylediler. Tamam ama önceki iade olayı neydi diye sorduğumda beni muhtemelen şubeden aradıklarını, iade talebine dair henüz hiçbir işlem başlatılmadığını söyledi. Bu konuşma dün gerçekleşti. Bu sabah ürün kargoya verildi diye arandım Evkur tarafından. Beklemedeyim 🙂 . Biraz karışık biliyorum benim de kafam karıştı bu olayları yaşarken. Bir de sinir vardı tabii malum dolar fırladı falan. O cihazı istiyorum! Gülünü seven dikenine katlanır misali yaşıyorum şu birkaç haftayı. 😅 @Radeon RX 5500M @Dark Lord of the Sith

Hocam olay şöyle: Ben siparişimi bu Pazar EFT ile ödedim gece olmadan. Ertesi gün (Pazartesi) yattı. İnternet üzerinden "Ödendi" oldu. Her şey normal. Aradım sordum ne olacak diye. Malum Evkur olunca takip etmeliydim. "5 gün içerisinde teslimat sağlanacak" dendi. Fakat ertesi gün dahil hala "Onay bekliyor" yazıyordu siparişim için. Aradım dedim "Ne onayı bu ödemeyi yaptım daha ne yapayım?". "Sistemde öyle görünebilir merak etmeyin zaten kargo şirketiyle gönderim istemişsiniz size mesaj gelecektir" diye dönüş aldım. Fakat ertesi gün Evkur tarafından arandım ve ürünün sadece teşhir stoğu olduğunu, istersem iade işlemi başlatabileceklerini belirttiler. Başlatmalarını istedim. Dün aradım dedim iade ile ilgili çıt yok ne oldu diye. Beni beklettiler biraz. Merkezi aradığım için hemen bağlanıp sorguladılar ve ürünün iki adet kapalı kutu stoğu olduğunu, ödeme yaptığım için yollayabileceklerini söylediler. Dedim "Ben fabrika bandını görmeden almam.". Onlar da bana en yakın şubeye yollayıp orda kutuyu inceleyip gördükten sonra alabileceğimi, eğer beğenmezsem veya teşhir çıkarsa (imkansız) direkt merkez çağrı merkezinden ulaşıp iade başlatabileceğimi söylediler. Tamam ama önceki iade olayı neydi diye sorduğumda beni muhtemelen şubeden aradıklarını, iade talebine dair henüz hiçbir işlem başlatılmadığını söyledi. Bu konuşma dün gerçekleşti. Bu sabah ürün kargoya verildi diye arandım Evkur tarafından. Beklemedeyim 🙂 . Biraz karışık biliyorum benim de kafam karıştı bu olayları yaşarken. Bir de sinir vardı tabii malum dolar fırladı falan. O cihazı istiyorum! Gülünü seven dikenine katlanır misali yaşıyorum şu birkaç haftayı. 😅 @Radeon RX 5500M @Dark Lord of the Sith
Neden kargolamışlar ki? Şube de görmeyecek miydiniz?

Hocam olay şöyle: Ben siparişimi bu Pazar EFT ile ödedim gece olmadan. Ertesi gün (Pazartesi) yattı. İnternet üzerinden "Ödendi" oldu. Her şey normal. Aradım sordum ne olacak diye. Malum Evkur olunca takip etmeliydim. "5 gün içerisinde teslimat sağlanacak" dendi. Fakat ertesi gün dahil hala "Onay bekliyor" yazıyordu siparişim için. Aradım dedim "Ne onayı bu ödemeyi yaptım daha ne yapayım?". "Sistemde öyle görünebilir merak etmeyin zaten kargo şirketiyle gönderim istemişsiniz size mesaj gelecektir" diye dönüş aldım. Fakat ertesi gün Evkur tarafından arandım ve ürünün sadece teşhir stoğu olduğunu, istersem iade işlemi başlatabileceklerini belirttiler. Başlatmalarını istedim. Dün aradım dedim iade ile ilgili çıt yok ne oldu diye. Beni beklettiler biraz. Merkezi aradığım için hemen bağlanıp sorguladılar ve ürünün iki adet kapalı kutu stoğu olduğunu, ödeme yaptığım için yollayabileceklerini söylediler. Dedim "Ben fabrika bandını görmeden almam.". Onlar da bana en yakın şubeye yollayıp orada kutuyu inceleyip gördükten sonra alabileceğimi, eğer beğenmezsem veya teşhir çıkarsa (imkansız) direkt merkez çağrı merkezinden ulaşıp iade başlatabileceğimi söylediler. Tamam ama önceki iade olayı neydi diye sorduğumda beni muhtemelen şubeden aradıklarını, iade talebine dair henüz hiçbir işlem başlatılmadığını söyledi. Bu konuşma dün gerçekleşti. Bu sabah ürün kargoya verildi diye arandım Evkur tarafından. Beklemedeyim 🙂. Biraz karışık biliyorum benim de kafam karıştı bu olayları yaşarken. Bir de sinir vardı tabii malum dolar fırladı falan. O cihazı istiyorum! Gülünü seven dikenine katlanır misali yaşıyorum şu birkaç haftayı. 😅 @Radeon RX 5500M @Dark Lord of the Sith

Legion 5'ti değil mi hocam?

Geçmiş olsun hocam, umarım sağ salim ürününüz gelir elinize
Geçen gün yazdığım ilk izlenimde bir kısım vardı hocam, bulup gelip ss atayım.
O teselli bizi kurtarır belki.
Screenshot_2021-03-27-00-47-30-910_com.android.chrome.jpg

Bazen diyorum keşke bu kadar çok düşünebilmesem, mantıkla sorguladıkça ve refleksif düşününce mantık üstüne mantık oluyor. Sonuç iki mantığın arasında sıkışıp kalıp hiç bir şey yapamıyorum. Hala emin olamadım.
@Ramazan Ö
Hocam daha dün sizinle dolar ve laptop hakkında konuşuyorduk bugün Türk lirası 20 kuruş değer kaybetti akşama kadar. 😂
Vallahi hocam ya, durduk yere fakirleşiyoruz...

Geçmiş olsun hocam, umarım sağ salim ürününüz gelir elinize

Eki Görüntüle 942886
Bazen diyorum keşke bu kadar çok düşünebilmesem, mantıkla sorguladıkça ve refleksif düşününce mantık üstüne mantık oluyor. Sonuç iki mantığın arasında sıkışıp kalıp hiç bir şey yapamıyorum. Hala emin olamadım.

Vallahi hocam ya, durduk yere fakirleşiyoruz...
Hocam çok düşünme, kafayı yersin. Kasım'dan beri laptop bakıyorum, arıyorum. Kafayı yeme seviyesine geldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı