Laptop fiyatları nereye gidecek?

Sanırsam yaklaşık bir hafta kadar daha bekleyip 22.1 alacağım. Umarım 1 haftada Legionların ne zaman geleceği belli olur.
Umarım hocam.
Discord dahil herkese diyorum. Şehrinizde Monster şubesi varsa almamanız için hiçbir sebep yok. Umarım gönlünüze göre olur her şey. Alırsanız etiketleyip konu açın da sizi de darlayalım sorularla 😂 .
Hocam normalde Monster'a sıcak bakmam ama @Dark Lord of the Sith hocam sağolsun bu ürünü benim satın alasım geldi🤣

Yiğidi öldürün hakkını yemeyin hocam. :D MUX gelse bir de, tadından yenmez.
Hocam Discord'da T7 RTX30 sahibi bazı arkadaşlara BIOS .03 sürümü ile geldi ürün. MUX açıktı ama dGpu yapınca crash ediyordu. Arada da .04 BIOS ile gelenler oluyordu. Güncel sürümdü ve MUX kapalıydı. Bazı modeller için (Genel T7'ler) MUX'un geleceğini teyit ettik Monster'dan. Bu arada yine Discord'da bir arkadaş kasıp edip BIOS'ta hid sekmeleri gösterdi. İşlemci bazı modellerde -50 underclocklu bazılarında değil. Bunun sebebi ürünler aynı olsa bile farklı çipset anakart kullanmaları. O dediğim arkadaş bunu ortaya koymadan önce başka biri işlemciyi -100 yaptı ve crash yedi. Sebebini de anlamadı iade etti. Erken üretim ürünler olduğundan böyle şeyler olabiliyor bilginize.

Bir de sizi etiketlediğim bir konu vardı. İşlemci garip bir şekilde frekans düşürüyordu TimeSpy'da. Dalgalanma bayağı garipti, throttle gibi değildi. O da genel hepsinde var. Throttle gibi başlasa da inip çıkıyor sürekli frekans. İnme de bayağı bir inme; 1GHz'lere kadar indiğini gördüm bazı arkadaşlarda stres testinde.

Dosya Ekleri

• 3.png
    3.png
    919,1 KB · Görüntüleme: 13
Hocam bu Mux yazılımsal bir şey anladığım kadarıyla. Neden her laptopa getirmiyorlar ki?
Donanımsal bir şey hocam, bu resimle anlaşılır sanırsam.
1616798106825.png

Hocam Discord'da T7 RTX30 sahibi bazı arkadaşlara BIOS .03 sürümü ile geldi ürün. MUX açıktı ama dGpu yapınca crash ediyordu. Arada da .04 BIOS ile gelenler oluyordu. Güncel sürümdü ve MUX kapalıydı. Bazı modeller için (Genel T7'ler) MUX'un geleceğini teyit ettik Monster'dan. Bu arada yine Discord'da bir arkadaş kasıp edip BIOS'ta hid sekmeleri gösterdi. İşlemci bazı modellerde -50 underclocklu bazılarında değil. Bunun sebebi ürünler aynı olsa bile farklı çipset anakart kullanmaları. O dediğim arkadaş bunu ortaya koymadan önce başka biri işlemciyi -100 yaptı ve crash yedi. Sebebini de anlamadı iade etti. Erken üretim ürünler olduğundan böyle şeyler olabiliyor bilginize.
İade konusunda en azından kolay bir firma, umarım sorun çıkmaz ürünümde.

Donanımsal bir şey hocam, bu resimle anlaşılır sanırsam.
Eki Görüntüle 942937
Vay be...
Bir kapakçık koymaya üşenmişler mi yani, diyesim geldi bi' an.
Fotoğrafı dızladım bu arada.
İade konusunda en azından kolay bir firma, umarım sorun çıkmaz ürünümde.
Hocam kanıtlayamam ama yemin edebilirim ki onlar sizi tanıyor, Şikayetvar'a şikayet oluştura oluştura bacanak olacaksınız yakında 🤣

Vay be...
Bir kapakçık koymaya üşenmişler mi yani, diyesim geldi bi' an.
Fotoğrafı dızladım bu arada.

Hocam kanıtlayamam ama yemin edebilirim ki onlar sizi tanıyor, Şikayetvar'a şikayet oluştura oluştura bacanak olacaksınız yakında 🤣
Aslında ülkemizde güzel bir laptop inceleme kanalı gerekiyor, her bütçedeki laptopların doğru bir şekilde artılarını ve eksilerini anlatması gerek, Jarrod's Tech gibi. Bir kaç tane güzel inceleyen kanal var ancak çok sınırlı kalıyor onlar da. İnsanımız sponsor lafını duyunca sadece övmeye başlıyor, eksilerini unutuyor bir anda.
Acaba Monster'a Forum'da inceleme yapmam için ürün göndermelerini isteyen bir mail atsam nasıl olur? :D :D

Yeni konular

Geri
Yukarı