Laptop güç tasarrufu modunda kasıyor

Boş konu olmuş güç tasarrufunda kasıyorsa dengeliye al geç bunun faturana birkaç kuruş dışında yansıyabileceğini mi sanıyorsun?
Pilde kullanırken uzun süre kullanmak istiyorum ve güç tasarrufuna alıyorum ama bu seferde bilgisayar kasıyor. Bunun neresi boş konu? Dengelide 2.5 saat tasarruf modunda 3.5 saat gidiyor bilgisayar. 1 saat benim için önemli. Boş konu olduğunu düşünüyorsan gelme. Sen boş yorumlar yapıyorsun şu an.
Sorun bilgisayarı uzun süre çalıştırıp uyku moduna almam ve kapatmamadan dolayı kaynaklanıyormuş. Sabah devam edeceğim işlemler için bilgisayarı uyku modunda bırakıyordum. RAM vs. devamlı dolduğu için tasarruf modunda güç yetmiyor demekki.

Son düzenleme:
Pilde kullanırken uzun süre kullanmak istiyorum ve güç tasarrufuna alıyorum ama bu sefer de bilgisayar kasıyor. Bunun neresi boş konu? Dengelide 2.5 saat tasarruf modunda 3.5 saat gidiyor bilgisayar. 1 saat benim için önemli. Boş konu olduğunu düşünüyorsan gelme. Sen boş yorumlar yapıyorsun şu an.
Sorun bilgisayarı uzun süre çalıştırıp uyku moduna almam ve kapatmamadan dolayı kaynaklanıyormuş. Sabah devam edeceğim işlemler için bilgisayarı uyku modunda bırakıyordum. RAM vs. devamlı dolduğu için tasarruf modunda güç yetmiyor demek ki.

Hortlattım kusura bakma ama bende de aynı muhabbet var nasıl hallettiniz?
Laptopu uykuya aldım ciddi bir kasma yaptı Dragon Center'den Shift modu ise ecoda ve pil en iyi durumda ama kasma yapıyor.

Hortlattım kusura bakma ama bende de aynı muhabbet var nasıl hallettiniz?
Laptopu uykuya aldım ciddi bir kasma yaptı Dragon Center'den Shift modu ise ecoda ve pil en iyi durumda ama kasma yapıyor.
Arada bir cihazı tamamen kapatmak lazım. (Windows'u kapata basarken shift tuşuna basılı tutatark kapatın.) Uyku modunda bırakıp geri açınca kendine gelemiyor cihaz. O halde de kasıyor. Tasarruf modundaki gücün yetmesi için en baştan açmak lazım yani.

Arada bir cihazı tamamen kapatmak lazım. (Windows'u kapata basarken Shift tuşuna basılı tutatark kapatın.) Uyku modunda bırakıp geri açınca kendine gelemiyor cihaz. O halde de kasıyor. Tasarruf modundaki gücün yetmesi için en baştan açmak lazım yani.

Anladım şöyle ki comfort ve üstü olan Sport Turbo vs aldıgım zaman kasma yok oldu fakat bu sefer boşta 60'larda geziyor laptop termal macun vs yeni degistirdim en iyisinden grizzly olanindan. Bu arada kasma yoktu 43'lerde calisiyordu laptop eco modunda fakat 3 4 saatlik uykudan sonra calistirinca oldu :/ ( e ben laptopu serin kullanmak istiyorum diyelim olmayacak mi o sira? )
Arada bir cihazı tamamen kapatmak lazım. (Windows'u kapata basarken shift tuşuna basılı tutatark kapatın.) Uyku modunda bırakıp geri açınca kendine gelemiyor cihaz. O halde de kasıyor. Tasarruf modundaki gücün yetmesi için en baştan açmak lazım yani.
Bu arada dediğiniz şekilde shift e basarak kapat dedim bir iki saat bir diblensin bakalım uyju moduna vs almam bir daha ya sırf kaldigimiz yerden devam etsin diye! Oysa ki 20saniyede laptopu acabilen ssd var boş muhabbet inş laptop eco moduna aldigimda kasma yapmaz :/

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı