Laptop hava çıkışından yanık kokusu

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arksdaşlar. Bugün GTA 5 oynarken kendimi kaptırmışım, yangınlı falan bir görevdi tabii, bir yanık kokusu gibi bir şey geldi burnuma ama plastik desem plastik değil kömür desem kömür değil. Hiç patlama cıyırdama vs. bir ses gelmedi. Zaten çok ısınıyordu GTA oynarken ama bugün o kadar çok ta ısınmamıştı. Her neyse bende hemen kapattım PC'yi birkaç saat bekledim hala yanık kokusu geliyor. Konuyu yazarken biraz azaldı ve sanırım burnuma bir şey oldu. Biraz elektronik yanık gibiydi sanki. Donanımda bir sıkıntı oluştuysa nasıl öğreneceğim? Hiç tecrübem olmadığı için ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. Tavsiye verirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.(Aniden kapanma, açılmama, ekranda bozulma vs yok, oyuna falan girmedim şimdilik ama gözlemlediğim kadarıyla pek performans düşüşü de yok gibi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen teknik servise gönderin. İçindeki bileşenler yanmış olabilir.

Donanımdaki sıkıntıları gösteren bir program vardı diye hatırlıyorum. Şimdilik ona bir baksam olur mu?Bilen varsa tabi.
Bu arada benim başıma ve kalbime bir şeyler oluyor.Siz siz olun çok koklamayın.Ve eğer konuya dönüş yapmassam beni show habere çıkartırsınız artık.

Donanımdaki sıkıntıları gösteren bir program vardı diye hatırlıyorum. Şimdilik ona bir baksam olur mu?Bilen varsa tabi.
Bu arada benim başıma ve kalbime bir şeyler oluyor.Siz siz olun çok koklamayın.Ve eğer konuya dönüş yapmassam beni show habere çıkartırsınız artık.
Yangın kokusu geliyorsa o programı bulsan da bulmasan da ciddi bir şey olabilir. Servise gönder. Ciddi bir şey varsa o zaman bulursun kafayı.

Bilgisayarınızı zorladığınızdan dolayı bileşenleri yanmış olabilir en mantıklısı garantisi dolmamış ise
Servise götürmektir yoksa bir bilgisayarcıya götür.

Yeni konular

Geri
Yukarı