Laptop HDD Caddy'i bazen görmüyor

Arkadaşlar yok mu yardımcı olacak? Algılamadığı zaman yeniden başlatınca ya da uyku moduna alıp açınca düzeliyor. HDD Caddy'de sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Windows problemli olabilir mi acaba?
HP laptop olduğu için BIOS kısıtlı. Fast Boot özelliğini kapatamıyorum. Windows ayarlarında da gözükmüyor.
Temassızlık oluyor diyorsan, gayet olası.
Konu takibini bırakıyorum. Olası sebeplerin üzerinden geçtik.
Kolay gelsin.

Hocam bir sorum olacak. Kusura bakmayın konu takibini de bıraktınız rahatsız edeceğim. Ben sorunumu çözemedim ama şöyle bir şey yapsam olur mu diye düşüyünüyorum. Laptopta 120GB SSD var DVD'yi ben geri taksam harddiskide USB 3.0 olarak harici kullansam oyunlarda sıkıntı yaratır mı?
Use the generic SATA drivers instead the intel SATA drivers. | HDD Caddy for 2nd drive in every laptop! buradaki adımları takip ettim. Şu an bir sıkıntı yok gibi. İngilizce olarak benim sorunumun çözümünü burada belirtmiş. Bır sıkıntı olmaz ise çözüm yolu budur. Konu kilit lütfen.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı