Laptop hızı nasıl arttırılır?

ege bultan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 4 yillik bir Gaming laptopum var ve cok isinmaya basladi bununla beraber FPS dususleri cok fazlalasmaya basladi. Sizce ne yapabilirim hem isinmamasi icin hem de FPS artisi icin? (FPS arttirmak icin videolardaki cogu seyi yaptim)

Her yıl genel temizlik bakımını yaptır. Masaüstündeki tüm dosyaları 1 klasörde tut, laptopunun altına kaliteli bir soğutucu satın al, virüslerden uzak tutmaya çalış, olabildiğince orijinal oyun oyna korsana kolay kolay başvurma, depolama alanını 30GB'dan az bırakma, ayrıca youtubda unlost adlı kanalın PC hızlandırma videosunu izle, bu kadar. Ayrıca haftada bir laptopun havalandırma girişlerini nemli bir bezle ve kullanılmayan bir temiz diş fırçası ile temizle, fön ile de temizle, masanıda temiz tut.

Her yıl genel temizlik bakımını yaptır. Masaüstündeki tüm dosyaları 1 klasörde tut, laptopunun altına kaliteli bir soğutucu satın al, virüslerden uzak tutmaya çalış, olabildiğince orijinal oyun oyna korsana kolay kolay başvurma, depolama alanını 30GB'dan az bırakma, ayrıca youtubda unlost adlı kanalın PC hızlandırma videosunu izle, bu kadar.
Hocam çok kreatif cevaplar vermişsiniz. Zayıf birine yemek ye demek gibi bir tavsiye olmuş.

Arkadaş ısınıyor demiş? Ne tür bir bilgi verebilirim? Git buzdolabına koy mu diyeyim anlamadım?
Hayır, gerçek bir tavsiye vermeyecek veya veremeyecekseniz hiç vermeyin işte? Korsan oyun oynama demişsiniz, sizce 4gb ram bulunan laptopa sahip birisi 1000₺’ye witcher 3 alıp oynar mı? Tek işe yarayacak tavsiye tek klasör tavsiyesi olmuş. Sondaki unlost detayına değinmek bile istemiyorum :D

Hayır, gerçek bir tavsiye vermeyecek veya veremeyecekseniz hiç vermeyin işte? Korsan oyun oynama demişsiniz, sizce 4 GB RAM bulunan laptopa sahip birisi 1000₺'ye Witcher 3 alıp oynar mı? Tek işe yarayacak tavsiye tek klasör tavsiyesi olmuş. Sondaki unlost detayına değinmek bile istemiyorum :D

Konu sahibi rahatsız olmamışken siz niye rahatsız oluyorsunuz anlamadım? Bende daha önce aynı sorunları yaşadığımdan tavsiye verdim. Ama siz uzmansınız galiba. Siz bir tavsiye verinde bakalım. Egonuz tavan yapmış.

Konu sahibi rahatsız olmamışken siz niye rahatsız oluyorsunuz anlamadım? Bende daha önce aynı sorunları yaşadığımdan tavsiye verdim. Ama siz uzmansınız galiba. Siz bir tavsiye verinde bakalım. Egonuz tavan yapmış.
Hayır ne alaka? Aksine bir laptopum olmasına rağmen bu konuda hiçbir şey bilmediğim için susuyorum bak, buraya kadar tek bir boş tavsiye vermedim hâlâ daha vermiyorum. Çünkü bilmiyorum. Ha, eğer bilmememe rağmen bir tavsiye verecek olsaydım arkadaşa unlost fps arttırma videosu izlemesini tavsiye edebilirdim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı