Çözüm Laptop hoparlöründen gelen cızırtı nasıl giderilir?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ben o ayarı açıyorum düzeliyor ama bir süre sonra tekrar bu sorun başlıyor bu sefer ayarı kapatınca düzeliyor bunu nasıl düzeltebilirim

Ben o ayarı açıyorum düzeliyor ama bir süre sonra tekrar bu sorun başlıyor bu sefer ayarı kapatınca düzeliyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Kanka ben aynı sorunla 3 yıl başa çıktım ama sorunun çözümü çok basit eğer fiziksel bir hata veya yanma yoksa laptopu format at muhtemelen bir yerlere virüs bulaşmıştır ardından düzeliyor ben bu sorun yüzünden ne kadar işkence çektim tahmimn bile edemezsin.

Arkadaşlar windows 11 kullanıyorsanız ayarlar/sistem/ses/çıkış/hoparlör/uzamsal ses ayarını “windows sonic for headsphone” yapın. Ben bu şekilde çözdüm.
gittim o kadar yeni bilgisayar aldım yine cızırtı gelince canım sıkıldı bunu yapınca sorun halloldu teşekkürler

Konu eski ama benim gibi Google ile gelenlere faydası olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende her türlü cızırtı çıkıyor. Sıkıntı var herhalde.

Arkadaşlar Windows 11 kullanıyorsanız ayarlar/sistem/ses/çıkış/hoparlör/uzamsal ses ayarını “windows Sonic for headsphone” yapın. Ben bu şekilde çözdüm.

Geri
Yukarı