Laptop için 3000 TL oyun ekipmanı önerisi

Bütçe
3.000₺

İbrhm001

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyal'ler, arkadaşlar. Asus Laptop, bu laptopu almayı düşünüyorum ve yanına soğutucu, kulaklık bir de mouse alacağım. Mouse pada gerek var mı, sizce alınmalı mı? Bilmiyorum ama bu 3 ya da 4 şeye Total ₺3.000 bütçem var. Önerileriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
O laptop alınmaz.

Bu her yönden daha iyi olur:

Fareyi nasıl tutuyorsun?

veya

O laptop alınmaz.

Bu her yönden daha iyi olur:

Fareyi nasıl tutuyorsun?

Veya.

Bir forumum daha var arkadaşta orada bu laptopu önermiş bilmiyorum açıkçası ASUS kalitesi var ama üstüne 2bin koyup 3060'lı bir laptop çok daha iyi gibi. Bir de bir şey soracağım bu mesela ASUS'ta bir sürü driver vs kuruyoruz Lenovo'da nasıl? Asus.com.tr gibi sitesinden mi sürücüler vs iniyor nasıl oluyor sadece ASUS'u araştırdım çünkü.
Fareyi nasıl tutuyorsun demişin sağlağım açıkçası tutuş şekli nasıl bilmiyorum ama standart galiba. Fare elimde biraz sola doğru dönük oluyor o şekil.

Bir de kulaklığı telefonda vs de kullanmak istiyorum telefon iOS bu yüzden wierless olursa önerin iyi olur 2 tane önermişin Corsair olan bloutuuthla telefona bağlanıyor sanırım? Ama Logitech öyle değil galiba.

Bir forumum daha var arkadaşta orada bu laptopu önermiş bilmiyorum açıkçası ASUS kalitesi var ama üstüne 2bin koyup 3060'lı bir laptop çok daha iyi gibi. Bir de bir şey soracağım bu mesela ASUS'ta bir sürü driver vs kuruyoruz Lenovo'da nasıl? Asus.com.tr gibi sitesinden mi sürücüler vs iniyor nasıl oluyor sadece ASUS'u araştırdım çünkü.

Evet, onda da öyle. Ayrıca sadece ekran kartı değil, işlemcisi de daha yeni ve güçlü. Lenovo da en az ASUS kadar kalitelidir.

Fareyi nasıl tutuyorsun demişin sağlağım açıkçası tutuş şekli nasıl bilmiyorum ama standart galiba. Fare elimde biraz sola doğru dönük oluyor o şekil.

1649776302901.png

Bir de kulaklığı telefonda vs de kullanmak istiyorum telefon iOS bu yüzden wierless olursa önerin iyi olur 2 tane önermişin Corsair olan bloutuuthla telefona bağlanıyor sanırım? Ama Logitech öyle değil galiba.
Logitech olan bluetooth desteğine de sahip, bağlayabilirsiniz. Corsair'ın ise bluetooth'u yok.

Evet, onda da öyle. Ayrıca sadece ekran kartı değil, işlemcisi de daha yeni ve güçlü. Lenovo da en az ASUS kadar kalitelidir.

Eki Görüntüle 1357691

Logitech olan Bluetooth desteğine de sahip, bağlayabilirsiniz. Corsair'ın ise Bluetooth'u yok.

Tutuş palm grip o zaman kulaklık tercihi Logitech şeklinde olacak sanırım mouse peki?

Logitech kulaklığın kontrol merkezi vs var mı bir de Lenovo'nun ASUS'ta gördüğüm kadarıyla kontrol merkez vs var bunda da öyle bir şey var mı?

Son düzenleme:
Tutuş palm grip o zaman kulaklık tercihi Logitech şeklinde olacak sanırım mouse peki?

Logitech kulaklığın kontrol merkezi vs var mı bir de Lenovo'nun ASUS'ta gördüğüm kadarıyla kontrol merkez vs var bunda da öyle bir şey var mı?
Logitech için de var.

Logitech için de var.

2. mouse nasıl sende sanırım tercihim 2.den yana olacak bir de son soru sorayım öncelikle yardımın için teşekkürler Lenovo driver ya da kontrol merkezi vs var mı nereden indiririm aynı şekilde logitechinkini de? Pek bilgim yok yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı