Laptop için GTX 1650 vs RTX 3050

Biraz zorluyor gibi oluyorum kusura bakmayın.
3050 Ti ömürlük değil maalesef VRAM'den dolayı bizde o yüzden 3060 öneriyoruz.

Hocam gerçekten hiç sorun değil ilginiz mutlu etti hatta istediğim laptop 32 GB RAM 144 Hz 3060 Ti bir laptop ASUS marka yanlış hatırlamıyorsam 30k idi ama günde sadece 2-3 saat oda nadir oyun oynadığım için gerek duymadım.

Bu ürünlerle @OnurKelees hocamın attığı HP ürünün ne farkı var arada 3-5k fark var ikisi de 3050 veya Ti 16 GB RAM 144Hz ne farkı var bu kadar?

@Bnalsveee eisaemyck

Hocam gerçekten hiç sorun değil ilginiz mutlu etti hatta istediğim laptop 32 GB RAM 144 Hz 3060 Ti bir laptop ASUS marka yanlış hatırlamıyorsam 30k idi ama günde sadece 2-3 saat oda nadir oyun oynadığım için gerek duymadım.

Bu ürünlerle @OnurKelees hocamın attığı HP ürünün ne farkı var arada 3-5k fark var ikisi de 3050 veya Ti 16 GB RAM 144Hz ne farkı var bu kadar?
Asus Rog daha kalitelidir malzeme anlamında vs. ama performans olarak HP daha iyi olur.

@Bnalsveee eisaemyck

5K için değecek bir fark yok aslında ama ROG'un tasarımını klavyesini vs. beğendiyseniz alabilirsiniz.

@Bnalsveee eisaemyck @OnurKelees ikinizede çok teşekkür ediyorum sağ olun.

@Bnalsveee eisaemyck hocam bilgisayar mağazalarından alacağım için internetten kesin olarak almayacağım orada SSD montajı yapılır mı 3060 HP için?

Hepsiburada'nın elden satış mağazası yok diye biliyorum vatan da vardı herhalde aynı model orada yapabilirler.
biraz baktım elden satan mağazlarda 3060 modeli bulunmuyor direk 1tb ssd li i7 12700h lı leptop var bir tane HP Victus/ i7-12700H/ 16GB Ram/ 1TB SSD/ 4GB RTX3050TI/ 15.6"/ WIN11/ 6Z5X5EA Laptop Gümüş

@Bnalsveee eisaemyck @OnurKelees ikinizede çok teşekkür ediyorum sağ olun.

@Bnalsveee eisaemyck hocam bilgisayar mağazalarından alacağım için internetten kesin olarak almayacağım orada SSD montajı yapılır mı 3060 HP için?
Asus alınacaksa buralardan almak daha iyi olur.

Geri
Yukarı