Laptop için marka önerisi

sahiner1234

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1500-2000 TL arası laptop alacagim en geç bir hafta içinde. Hayatimda tek laptop eskittim, o da casper marka idi.

Aklımda olan markalar:
Dell
Asus
Lenovo
Hangi marka almami sebepleriyle beraber onerir misiniz?

Harici diskim oldugundan sabit disk buyuklugu hic onemli degil.

Oyun oynamayi birakin; oyun bile yuklemiyorum bilgisayara.

Bilgisayari kullanma amacim; internet,film ve insaat muhendisligi programlari olacak.

Son olarak da freedos dusunuyorum, fiyat cazipliginden. Siz ne dusunuyosunuz? Sizin fikirleriniz belirleyecek hangi bilgisayari alacagimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
2000 TL ile Asus laptop almanızı öneririm, bende Asus'un 3 ay önce aldığım 2300 TL'lik modeli var ve çok memnunum. Özel soğutma sistemi sayesinde laptop kolay kolay ısınmıyor. 2000 lira ile alabileceğin en iyi markadır Asus.

Berk 10 kisiden 8'i Asus diyor.

Gamikase o attigin laptopu siparis veriyorum. O modelin 4, 8, 12 GB RAM secenekleri var. Ben 8 gb olani alacagim.

Teknotest; attigin bilgisayar o fiyata harika, mukemmel. Butcemi asti malesef. Normalde en fazla 1500'luk alcaktim, sonradan 2000'e kadar cikabildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı