Laptop marka önerisi

Yeni konu açın bütçe ve ne tür şeylerde kullanacağınızı yazın size en iyi F/P olan ürünü önerelim.
konu acinca nedense hep engel yiyorum suan monster bakiyorum 3500 gibi bi butcem var 3800 e de cikarim diye dusunuyorum abra a5 9.3 e bakiyorum ama 3300 tl olan modelle arasindaki farka 500 tl verilirmi diye kararsizim

Herkesin bir markaya bulaşma demesine kalırsan birşey alamazsınız bence [emoji1]
Kimisi MSI kimisi Asus kimisi Dell, Lenovo, Acer, Toshiba'dan memnun değil.
O yüzden fiyat performans ürünü seçmek mantıklı olur.
Bana kalırsa da Hp alınmaz. Isınma konusunda uzmanlar.

baya arastirdim sikayetsiz marka yok ama kronik hastalikli urunler var onlara dikkat etmek lazim

konu acinca nedense hep engel yiyorum suan monster bakiyorum 3500 gibi bi butcem var 3800 e de cikarim diye dusunuyorum abra a5 9.3 e bakiyorum ama 3300 tl olan modelle arasindaki farka 500 tl verilirmi diye kararsizim

baya arastirdim sikayetsiz marka yok ama kronik hastalikli urunler var onlara dikkat etmek lazim
Yazım kurallarına uymadığınızdan ceza alıyor olmalısınız.

15" ve 17" F/P Hp ler var. Bir göz at derim.
HP Gaming 15-BC202NT Intel Core i5 7300HQ 12GB 1TB GTX1050 Fiyatı

HP Gaming 17-AB201NT Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB + 128GB Fiyatı

2 yıldır lenovo kullanıyorum. Laptop bütün gün açık kalıyor. Oyun oynarken veya dizi izlerken hiçbir ısınma sorunuyla karşılaşmadım. Performansından da memnunum.

haklısınız fakat bn 1050 ti ye çıkmayı düşünüyorum monster a5 9.3 ü almayı düşünüyorum hemde türk markasıymış .d
O marka için bazı modelleri çok problem çıkarıyor diyorlar. Geldiği ilk gün anakartı problem olup değişim yapan var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı