Laptop için RAM ve termal macun önerisi

PcCanavarı3637

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba ben laptopum için en iyi termal macun ve uygun RAM arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Sıvı metal kullanamıyorum çünkü laptop içinde akması sıkıntı. PC'nin şu anki RAM özellikleri 8 GB DDR4 3200MHz notebook RAM var ve 1 adet daha eklemek istiyorum. Hangi RAM'i alsam daha mantıklı olur ve termal macunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben laptopum için en iyi termal macun ve uygun RAM arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Sıvı metal kullanamıyorum çünkü laptop içinde akması sıkıntı. PC'nin şu anki RAM özellikleri 8 GB DDR4 3200MHz notebook RAM var ve 1 adet daha eklemek istiyorum. Hangi RAM'i alsam daha mantıklı olur ve termal macunu?
Termal macun olarak:

CPU-Z indirip SPD kısmının ekran görüntüsünü atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
şuan evde değilim o ne için

O ne için

Termal macun olarak:

Aslında şunu sormak istiyorum thermal grizzly nin kryanoute extreme pullsar ice dragon gibi ürünler var bilgisayarım 90 dereceyi buluyor bunun için en iyi termal macuna ihtiyacım var

O ne için

Aslında şunu sormak istiyorum thermal grizzly nin kryanoute extreme pullsar ice dragon gibi ürünler var bilgisayarım 90 dereceyi buluyor bunun için en iyi termal macuna ihtiyacım var
Hangisi daha iyidir

O ne için.

Aslında şunu sormak istiyorum Thermal Grizzly'nin kryanoute Extreme pullsar ice Dragon gibi ürünler var bilgisayarım 90 dereceyi buluyor bunun için en iyi termal macuna ihtiyacım var.

Hangisi daha iyidir?

RAM inizin modelini öğrenmek için.

Yeni konular

Geri
Yukarı