Laptop için soğutucu fan önerisi

Mümkünse plastik olmayan, güç adaptörlü kaliteli önerir misiniz?
Bütçeni yazmamışsın, fakat belirteyim. Laptopun bir ısı topu ise, bu laptop altı soğutuculardan önermiyorum. Ha fark ediyor mu? Evet ediyor, 5-12 derece arasında düşüş yaşatabiliyor. Eğer laptopun yeni ise Zalman NS2000 öneririm. Değil ise, termal macun bakımlarını yaptır, ve iyi markaların, vakumlu soğutucularına göz at. Eğer vakumlu istemezsen, yine ben Zalman NS2000 öneririm.

Bütçeni yazmamışsın, fakat belirteyim. Laptopun bir ısı topu ise, bu laptop altı soğutuculardan önermiyorum. Ha fark ediyor mu? Evet ediyor, 5-12 derece arasında düşüş yaşatabiliyor. Eğer laptopun yeni ise Zalman NS2000 öneririm. Değil ise, termal macun bakımlarını yaptır, ve iyi markaların, vakumlu soğutucularına göz at. Eğer vakumlu istemezsen, yine ben Zalman NS2000 öneririm.

Haklisiniz bütçe belirtmemişim, 300 TL'ye kadar olabilir. Laptopum daha 1 günlük, vakumlular nasıl bilmiyorum. Önerilere acigim.

Ancak şunu bilmediğiniz çok açık hocam vakumlu soğutucular fanın devrini bozuyor zamanla vakumludan uzak durun yeter. Soğutucu almak yerine açın Turbo fanı püfür püfür estirsin cihazın içini ama alacağım derseniz alabilirsiniz.
Alt kisim boydan boya izgara, attigim linktekinden. O bolgeye ayni hizada olacak 3'lu fanlar daha iyi olmaz mi? Bu attigina gore?

Tx Red Alert tek alma sebebiniz fan devri ve konumları olsun bu sizin için en uygunu.

Ancak şunu bilmediğiniz çok açık hocam vakumlu soğutucular fanın devrini bozuyor zamanla vakumludan uzak durun yeter. Soğutucu almak yerine açın Turbo fanı püfür püfür estirsin cihazın içini ama alacağım derseniz alabilirsiniz.
Eski laptoplarda vakumlu maalesef bazen son çare olabiliyor, abimin 12 senelik laptopu var, video izlerken 80 dereceleri geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı