Laptop İçin Thermal Grizzly Hydronaut Nasıldır?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Herkese hayırlı akşamlar diliyorum. Arkadaşlar, yakın zamanda dizüstü bilgisayarıma macun değişimi yapmayı düşünüyorum. Ancak maalesef ki ortalıkta çok fazla bilgi kirliliği mevcut. Araştırdım araştırdım en son Hydronaut için karar verdim ama onunla da pump out sorunu yaşayan gördüm Sosyal'de. Arkadaşlar, gerçekten bu konuda uygulamış ve uzun süredir kullanan var ise yardımcı olabilir misiniz? Macunlar ciddi anlamda yüksek fiyatlara satılıyor. Gidip de Hydronaut için 150 lira para verdikten sonra işe yaramaması gerçekten çok fena can sıkar. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasada bulabileceğiniz en iyi modellerden biri kendisi.
Hocam bakın en iyilerden olduğunu biliyorum ancak bana bunu uzun süre deneyimlemiş birisi lazım çünkü laptoplarda pump out sorunu oluyormuş macun değişimlerinde. Yani olay kağıt üstündeki ısı iletkenlik değeri değil. Evet o çok iyi ama 1 ay kullandıktan sonra bozulacaksa çok fazla masraf çıkaracak yani.

O zaman çelişkili konuşanlara kulağınızı tıkayıp, üreticilerin resmi sitelerine bakarak viskozitesi yüksek olanı tercih edip pump out riskini minimuma indirebilir ve ömrünü uzatabilirsiniz. Bu durumda kendi sitesinde verilen bilgiye göre ikisi arasında Hydronaut biraz daha iyi.

O zaman çelişkili konuşanlara kulağınızı tıkayıp, üreticilerin resmi sitelerine bakarak viskozitesi yüksek olanı tercih edip pump out riskini minimuma indirebilir ve ömrünü uzatabilirsiniz. Bu durumda kendi sitesinde verilen bilgiye göre ikisi arasında Hydronaut biraz daha iyi.
İkisi dediğiniz nedir?

Geri
Yukarı