Laptop ile YouTuber ve Twitch yayıncısı olunur mu?

EMOyt

Decapat
Hocalarım sorum başlıkda yazıyor zaten. Şu anda düşünmüyorum açıkçası ama ilerleyen zamanlarda düşüncelerim var. Tek YouTuber olmayı düşünüyorum ama Twitch içinde düşündüğüm şeyler var.
Ekran kartım: GTX1650 [4GB]
İşlemcim: Intel Core i7 10750H.
RAM: 16 GB.

Eğer kamera açıp, çift ekran kullanırsan kasar gibi duruyor ama benim arkadaşım bu özelliklerle valorant yayını yapabşliyor mesela ama apex legends, warzone yayını zor gibi

Ne oynamayı planlıyorsunuz yayında? Veya YouTube kanalınız ne üzerine kurulu olacak?

Hocam yayında simülasyon tarzı oyunlar oynarım genelde. Veya da zorlasan en fazla Valorant oynarım, CS:GO'da olabilir. YouTube üzerinden tepki videoları ve eğlence içeriği çekerim.

Eğer kamera açıp, çift ekran kullanırsan kasar gibi duruyor ama benim arkadaşım bu özelliklerle Valorant yayını yapabşliyor mesela ama Apex Legends, Warzone yayını zor gibi

Onları oynamıyorum zaten hocam.

YouTube üzerinden bir yerlere gelirsem ve para kazanırsam eğer sistemi yükseltirim zaten hocam. Önce YouTube düşünüyorum zaten.

YouTube ayrı bir kafa. Shorts ile etkileşim kazanıp normal videolar yapabilirsiniz. Shorts üzerinden ne kadar izleyici gelir bilmem. Ben olsam gameplay videoları atardım.

YouTube ayrı bir kafa. Shorts ile etkileşim kazanıp normal videolar yapabilirsiniz. Shorts üzerinden ne kadar izleyici gelir bilmem. Ben olsam gameplay videoları atardım.
Sağolun hocam düşüneceğim, zaten bir shorts videom 8K izlenmiş. FİFA tarzı videolar atıp (REBUİLD tarzı) onları 1dk'ya kısaltıp shorts videosu yapabilirim.

Geri
Yukarı