Laptop işlemci yükseltme

Batuhan Sönmez

Hectopat
Şimdiden yardımcı olacak kişilere teşekkürlerimi sunarım. Ben fazlasıyla render alan biriyim. RAM 6 GB. SSD ve HDD mevcut. Ama işlemci kısmında sıkıntı çekiyorum. Bu fotoğraftan bana işlemci önerebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (62).png
    Ekran Görüntüsü (62).png
    13,8 KB · Görüntüleme: 102
Laptoplarda işlemci anakarta gömülü geliyor. Değiştiremezsiniz.
Tek bir yöntemle değiştirilebilir; İşlemcinin çevrelerini ısıtıp değiştirmek. Bu ise çok sakıncalı denenmesi bile çok ama çok riskli bir şey. Merakınızı gidermek için yazdım, bilgisayarcılara sormayın.

Şimdiden yardımcı olacak kişilere teşekkürlerimi sunarım. Ben fazlasıyla render alan biriyim. RAM 6 GB. SSD ve HDD mevcut. Ama işlemci kısmında sıkıntı çekiyorum. Bu fotoğraftan bana işlemci önerebilir misiniz?

Render için güçlü bir işlemci kadar güçlü bir RAM'de gerekir. İşlemciniz Mobile olduğu için değiştirilmez onun yerine RAM takviyesi alın. RAM'iniz çok düşük.

Render için güçlü bir işlemci kadar güçlü bir RAM'de gerekir. İşlemciniz Mobile olduğu için değiştirilmez onun yerine RAM takviyesi alın. RAM'iniz çok düşük.

Hocam RAM 2. el sıkıntı çıkarır mı şu sıralar para konusunda dardayım.
Laptoplarda işlemci anakarta gömülü geliyor. Değiştiremezsiniz.
Tek bir yöntemle değiştirilebilir; işlemcinin çevrelerini ısıtıp değiştirmek. Bu ise çok sakıncalı denenmesi bile çok ama çok riskli bir şey. Merakınızı gidermek için yazdım, bilgisayarcılara sormayın.

İnternet'te değişim videosu mevcut bu yüzden sormak istedim. Lenovo G500 laptop modeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı