Çözüldü Laptop kamerası aygıt yöneticisinde görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LifeIsGood

Hectopat
Daha fazla  
Aygıt yöneticisinden devre dışı bırakıp bir de sanırım silmiştim. Uzun zamandır ne yaptıysam aktifleştiremedim aygıt yöneticisinde kamera gözükmüyor. Dandik bir kamera olduğundan yazılımını da bulup kuramıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eki Görüntüle 1145418
Şu simgeye basıp denediniz mi?
Eki Görüntüle 1145454
Ve şu yukarıdaki görünüm menüsünden gizli donanımları göster seçeneğine tıkladınız mı?

Denedim fakat çıkmıyor sanki bilgisayarda hiç kamera yokmuş gibi davranıyor çıkmıyor. Gizli donanımları göster seçeneğine basınca görüntüleme aygıtları bölümü gözüktü fakat burada da kameram gözükmüyor.

Edit: Klavye üzerinden FN+F10 (bende F10 üzerinde kamera resmi vardı) bastım ve kamera çalışmaya başladı. Aygıt yöneticisinde de gözüküyor gerçekten saçmalık.
Elinizde bulunan bilgisayarın web sitesinde laptopunuzun driverları vardır. Oradan kamera driverini indirebilirsiniz.

1629642713077.png

1629643015984.png

Ve şu yukarıdaki görünüm menüsünden gizli donanımları göster seçeneğine tıkladınız mı?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1145418
Eki Görüntüle 1145454

Denedim fakat çıkmıyor sanki bilgisayarda hiç kamera yokmuş gibi davranıyor çıkmıyor. Gizli donanımları göster seçeneğine basınca görüntüleme aygıtları bölümü gözüktü fakat burada da kameram gözükmüyor.

Edit: Klavye üzerinden FN+F10 (bende F10 üzerinde kamera resmi vardı) bastım ve kamera çalışmaya başladı. Aygıt yöneticisinde de gözüküyor gerçekten saçmalık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı