Çözüldü Laptop kamerasını Webcam olarak kullanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

furkaniko

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Siber Güvenlik Uzmanı
Arkadaşlar yarın Zoom üzerinden sunumum var ama sunumda kullanacağım bütün programlar kendi kullandığım masaüstü bilgisayarımda. Bir Webcam'im vardı fakat şansıma sunuma 1 gün kala bozuldu, telefonu Webcam'e çeviren uygulamaları kullandım fakat görüntü sesten geç gidiyor. Verim alamadım. Şimdi sizlere sorum laptopun kamerasını Webcam olarak kullanabileceğim bir yol var mıdır ya da yayına hem laptoptan hem de masaüstünden girsem ekran paylaşımını masaüstü PC'den kamera paylaşımını da laptoptan yapsam olur mu? Veya Droidcam ve Ivcam dışında telefonu kameraya çevirebilecek bir uygulama öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamam arkadaşlar normalde görüntü kasıyordu ama yeni versiyonda düzeltmişler sanırım sorunu DroidCam ile çözdüm konu kilit. Teşekkürler.
Masaüstünüzdeki sunum dosyalarınızı dizüstü bilgisayarınıza atarak ekran paylaşımını dizüstü bilgisayarınızdan yapıp kamera olarak da dizüstü bilgisayarınızın kamerasını kullanabilirsiniz. Yani sunum dosyalarınızı masaüstüne atıp, sunumu dizüstü bilgisayarınızdan yapınız. Dizüstü bilgisayarınızın kamerasını masaüstü bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir uygulama bilmiyorum maalesef.

Tamam arkadaşlar normalde görüntü kasıyordu ama yeni versiyonda düzeltmişler sanırım sorunu DroidCam ile çözdüm konu kilit. Teşekkürler.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı