Çözüldü Laptop kapalı olmasına rağmen deşarj oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ardagltkn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, laptopum Hızlı başlat seçeneği açık olduğu için kapalı olsa bile deşarj oluyor fakat bu seçeneği açmazsam da 10 saniyede açılan cihaz 1.5 dakikada açılıyor SSD olmasına rağmen. Ne yapmam lazım?

Çözüm
Bir önceki sürümü yüklesen o kadar performans kaybı yaşamayabilirsin. Tabii onda da sorun devam eder mi muamma.

Deneyeceğim hocam.

Bir önceki sürümü yüklesen o kadar performans kaybı yaşamayabilirsin. Tabii onda da sorun devam eder mi muamma.

Bir fark olmadı maalesef.
Dostlar uzun araştırmam sonucu sorunu çözdüm aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için.
Linkteki dosyayı indirip RAR içerisinden çıkarın sonra sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
Bitene kadar bekleyin ve sorun ortadan kalktı :)

Chrome virüs olarak algılarsa es geçiniz.
SSD ile 1.5 dakikada açılması normal değil. Benimki 10-12 saniyede falan açılıyor. Bence buna bir çözüm aramalısın.
hocam hızlı başlat açık olunca 10-15 sn de açılıyor ama o da deşarj ediyor
Bende de aynı sorun var mecburen hızlı başlat kapalı olarak kullanıyorum.
bende de tam tersi açık olması gerek

Hocam hızlı başlat açık olunca 10-15 sn de açılıyor ama o da deşarj ediyor

Bende de tam tersi açık olması gerek

Deşarj etmesi normal RAM'ler açık kalıyor çünkü. Dediğim gibi çözmen gereken şey bilgisayarının neden SSD ile 1.5 dakikada açılıyor olması. Çünkü benimki hızlı başlat ile 2-3 saniyede kapalı iken 10-12 saniyede açılıyor.

Deşarj etmesi normal RAM'ler açık kalıyor çünkü. Dediğim gibi çözmen gereken şey bilgisayarının neden SSD ile 1.5 dakikada açılıyor olması. Çünkü benimki hızlı başlat ile 2-3 saniyede kapalı iken 10-12 saniyede açılıyor.
hocam ekran kartı driver ile alakalı olduğu kesin ekran kartı driver kaldırınca tıpkı sizinki gibi oluyor

Hangi ekran kartını kullanıyorsun?
rx vega 10 apu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı böyle oluyor

Son düzenleme:
rx vega 10 apu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı böyle oluyor
Beceriksiz AMD'nin başarılarından birisi anladım. Neden hala yazılım departmanına gereken yatırımı yapmadıklarını çok merak ediyorum.

Deneyeceğim hocam.

Bir fark olmadı maalesef.
Dostlar uzun araştırmam sonucu sorunu çözdüm aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için.
Linkteki dosyayı indirip RAR içerisinden çıkarın sonra sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
Bitene kadar bekleyin ve sorun ortadan kalktı :)

Chrome virüs olarak algılarsa es geçiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı