Laptop klavyesi tarzı klavye önerisi

enesCode

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Yakın zamanda burada sizden klavye önerisi almıştım, şimdi beklentim normal oyun klavyesi vs değil. Ben laptop klavyesi tarzı bir klavye arıyorum Max 500-600lira olacak şekilde. Tuş yapısı olarak vs laptop klavyesine benzesin zemine yakın olsun tuşlar, laptop klavyemle rahat yazıyorum ve bu tarz bir klavye arıyorum ayrıca kablosuz olursa memnun olurum.

İyi Sosyaller

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,

Yakın zamanda burada sizden klavye önerisi almıştım, şimdi beklentim normal oyun klavyesi vs değil. Ben laptop klavyesi tarzı bir klavye arıyorum Max 500-600lira olacak şekilde. Tuş yapısı olarak vs laptop klavyesine benzesin zemine yakın olsun tuşlar, laptop klavyemle rahat yazıyorum ve bu tarz bir klavye arıyorum ayrıca kablosuz olursa memnun olurum.

İyi sosyaller.

Usta alacaksan Game Booster al F/P ürünü bence fakat bozulursa garanti işi sıkıntı bende Game Booster var bozuldu garantiye yollayacağım adamı arıyorum adam 2saat çay yudumlayıp tostunu yiyor arkadan bir sürü ses geliyor adamın sesi anlaşılmıyor 4-5kere aradım aynı şeyler oldu arkadaşım aradı onda da yanıt vermeyip kapatmışlar haziran ayında yollayacağım bakalım garantiye ne olacak.

Bütçe artarsa:

Artmazsa:

hocam çoğu kişi k380 öneriyor ama tuş yuvarlak oluşu sorun olur mu alışma kısmında? Ayrıca kablosuz arıyorum arkadaşlar, kablolu önerileriniz için teşekkür ederim, kablosuz ve tuş yapııs k380 tarzında olabilir. bu arada k380 ingilizce q baktığımda fiyat +200tl artıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı