Laptop kucağımda iken Touchpad sürekli takılıyor

Serhan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda yeni notebook aldım, ancak bazı sorular sormak istiyorum.

Birincisi notebook herhangi bir yere düz tahta zemin veya kucağımda iken touchpad sürekli takılıyor. Yani touchpad ile bir resmi basarak nasıl sürükleriz ? Öyle kalıyor. Laptopu kucağımdan kaldırınca normale dönüyor. Koyunca tekrar oluyor, bu neden olur?

USB girişlerine bildiğiniz üzere telefon vs bağlıyoruz ancak telefon USB'sini tam taktığım zaman okumuyor, biraz çıkartırsam okuyor. Bu sorunlar neden olur? Ne yapmam lazım? Teşekkürler tüm driverlar güncel, orjinal windows 8.1.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk sorun cidden ilginçmiş. Bir güç kaçağı ya da sabit disk hareket algılayınca kendini kitliyorsa bu sorun olabilir.

USB sorunu bazı USB kablo ve belleklere gözü. Telefon kablon biraz sorunlu imiş. Bu arada laptop marka ve modelini merak ettim.

İlk sorun cidden ilginçmiş. Bir güç kaçağı ya da sabit disk hareket algılayınca kendini kitliyorsa bu sorun olabilir.

USB sorunu bazı USB kablo ve belleklere gözü. Telefon kablon biraz sorunlu imiş. Bu arada laptop marka ve modelini merak ettim.
USB sorunu evet kablodan mış hocam, ama 1. sorunu hala çözemedim, nasıl anlatsam şimdi bilgisayarı normal tahta zemin veya kucağıma koyuyorum hani dokunmatik alan varya oradan mouse ilerletiyorum ama tuş kendi kendine basılı kalıyor ben hiç tuşa tıklamadığım halde sence ne yapmamı önerirsin?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı