Laptop macun değişimi ne kadar tutar?

Bgrgunner

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
144Hz FHD IPS-Type Display, 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H 2.50 GHz, GeForce RTX 3050, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Windows 11 Home
Laptopun 2 senedir macunu değişmedi, bilgisayarcıya götürsem fan temizliği ve macun değişimi ne kadar tutar? Yakın zamanda yaptıran var mı acaba?

Laptopun 2 senedir macunu değişmedi, bilgisayarcıya götürsem fan temizliği ve macun değişimi ne kadar tutar? Yakın zamanda yaptıran var mı acaba?
Macunu kendin alıp götür götüreceksen. Kendin de yapabilirsin aslında. Sadece macun için para ödemen gerekir o zaman.

Laptopunuzun modeli nedir?

ASUS TUF Gaming F15 FX506LHB-HN348​

Macunu kendin alıp götür götüreceksen. Kendin de yapabilirsin aslında. Sadece macun için para ödemen gerekir o zaman.

Sakarlık yaparım diye korkuyorum.

Arctic MX-4 Termal Macun aldım.2 ay önce 50 tl ye bir macun almıştım,biraz araştırınca kalitesiz bir ürün aldığımı farketim.Asus X54C,Levono İdeapad 510 A10 notebookları Arctic MX-4 Termal Macun ile yeniledim.Fanı devamlı çalışan Asus X54C stabil hale geldi.

Evet bu ürünü aldım. Eliniz yatkın ise, notebook garanti kapsamında değil ise sizde bu uygulamayı yapabilirsiniz. Youtube notebook modeliniz fan temizliği vs ile ilgili videoları vardır.

Geri
Yukarı