Çözüldü Laptop Monitöründe Kendini Tekrarlayan Leke

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XOPA.

Hectopat
Yer
İstanbul/Ordu
Daha fazla  
Meslek
Kripto para cihazı kurulumu (ETH KAZIM SISTEMI)
Merhaba, kullanmakta olduğum Acer Aspire E5 model bir laptop'ta anlamsız bir arıza var. Kullandığım cihazda, bundan aylar önce ekranımda değişik bir leke vardı. Ölü piksel sandığımdan hiç ellemedim, monitörün bozulmasını bekledim. Aylar sonra inceledim, göremedim. Şimdi tekrar gördüm, ama bu sefer yeri değişmiş haldeydi. Acayip bir şekilde de Google Chrome açık iken beyaz zeminde belirgin iken, başlat menüsünün beyaz bölgesinde gözükmüyor. Kafam çok karışık, yardımcı olur musunuz bu neyin nesi?

kl.JPG
kl2.JPG
kl3.JPG
kl4.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Görsellerde de görüldüğüne göre yazılımsal. İlginç, ilk defa karşılaştım böyle bir şeyle. Format atarsan çözülür diye düşünüyorum. Ya da kaliteli bir antivirüsle tam tarama yap.
Görsellerde de görüldüğüne göre yazılımsal. İlginç, ilk defa karşılaştım böyle bir şeyle. Format atarsan çözülür diye düşünüyorum. Ya da kaliteli bir antivirüsle tam tarama yap.

Çözüm
Bugün bilgisayarı açtığımda yok oldu kafamda deli sorular. Bir tarama şart 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı