Laptop mu masaüstü mü?

Asla cevabı bulunamayacak o soru.
ben masaüstü kullanıyorum oyun için ısı değerleri hangi laptop olursa olsun çok daha düşük ve sessiz
ama birdahaki pcmi fazla oyun oynamayacağım için laptop olarak almayı düşünüyorum.
Siz oyun oynamak istiyorsanız ve çok fazla gezmiyorsanız kesinlikle masaüstü alın derim

Aslında bir yerlere gitmek için götürebileceğim laptopum var fakat oyun açan bir yazılıma sahip değil. Benim amacım da ağırlıklı olarak oyun olduğu için masaüstü makul geliyor. Ama gelecekte üniversite, şehir dışı gibi durumlar olursa yanımda da götürebilmek istiyorum. Bu konuda net bir karara varamadım :( .

konu çok eski ama bi açıklık getireyim
laptoplar masaüstü bilgisayarların portatif halleridir ve tabiki de daha gelişmiş teknolojilerdir ve kesinlikle daha pahalıdır
öncelikle evinizde sürekli duruyosanız eviniz dışında bilgisayara erişim gerekli değilse masaüstü kesinlikle tercih edin tereddütsüz çünkü masaüstüler daha dayanıklı(3-4 sene daha uzun)
fakat:
1-arkadaşıma giderim LAN sunucu açıp beraber oyun oynarız(half life cs 1.6 LAN sunucu açıp beraber atmak gibi)
2-her kullanışımda bi masaya gömülü kalamam valla
3- öğrenciyim(gene de masaüstü almanıza o kadar fazla engel olmayan bi madde açıkçası)
4-elimin altında olsun bilgisayarım, her bi yere götürürken 20kg lik masaüstü taşıyamam ve kuramam(kimse yapamaz onu zaten akdaskdakd)

bu yukarıdaki 4 fikirden herhangi birisine katılıyorsanız masaüstü almak saçmalık olur tadını çıkaramazsınız
bu yukarıdaki 4 fikirden hiçbirine katılmıyorsanız yani laptopun bu avantajları bana yaramaz diyosanız masaüstü alın laptop alıp kazık(!) yemeyin

Yeni konular

Geri
Yukarı