Laptop mu masaüstü mü?

Kesinlikle masaüstü çok daha iyi ama sürekli yer değiştiriyorum diyorsan laptop daha kolay olacaktır ancak benim tavsiyem masaüstü eğer aşırı sık hareket etmiyorsan.

Net masaüstü, yılda 1 ay dinlenme olarak düşünüp başka aktivitelere yönelebilirsiniz, 3-4 yılda bir yer değiştirme için laptop almak pek mantıklı olmaz. 🙂

Teşekkür ederim, herkese toplu bir teşekkür sunayım. Laptoptan çok çekmiştim artık desiginiz gibi net bir karar ulaştım. :)

Taşınabilir bir ürüne ihtiyacınız yok gibi görünüyor son cevabınıza göre. 3-4 yıl zaten oldukça uzun bir süre. Performans ve fiyat avantajı açısından masaüstü daha anlamlı geldi bana. Elinizde zaten laptop var, taşınabilir bir ürün ihtiyacınız olduğunda onunla idare edebilirsiniz.

Taşınabilir bir ürüne ihtiyacınız yok gibi görünüyor son cevabınıza göre. 3-4 yıl zaten oldukça uzun bir süre. Performans ve fiyat avantajı açısından masaüstü daha anlamlı geldi bana. Elinizde zaten laptop var, taşınabilir bir ürün ihtiyacınız olduğunda onunla idare edebilirsiniz.
Teşekkürler. :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı