Laptop mu yoksa oyun konsolu mu?

Laptop daha iyi bir seçenek
(MUX Switch içeren RTX 3060 laptop öneririm 2.el)

Halihazırda işinizi görebilecek bir bilgisayar yoksa laptop almanız daha iyi olur.

Laptop daha verimli olur.

RTX 3050 veya 3050 Ti'li bir laptop, GTA 5 Valorant CS 2 ve FH5'te kasmadan, donmadan, takılmadan 2 yıl beni idare eder mi sizce?

Ben olsam laptop alırdım, Xbox'da yapılabilecek şeyler sınırlı sonuçta.

Xbox Konsol da alsan, Laptop da alsan Xbox oyunlarını iki türlü oynayabileceksin. Ben laptop tarafındayım ek birde Xbox Gamepad alırsan konsol gibi olur. TV ye kablo ile de bağlayıp konsolmuş gibi kullanabilirsin. Hem de laptop da daha çok şey yaparsın. Ve o dediğin oyunları yüksek kalitede bile oynayabilirsin.

Xbox Konsol da alsan, Laptop da alsan Xbox oyunlarını iki türlü oynayabileceksin. Ben laptop tarafındayım ek bir de Xbox Gamepad alırsan konsol gibi olur. TV'ye kablo ile de bağlayıp konsolmuş gibi kullanabilirsin. Hem de laptop da daha çok şey yaparsın.

Xbox gamepad'inin titreşimi PS5 DualSense kadar kaliteli ve verdiği hissiyat oyun zevkini arttıracak düzeyde mi? Yoksa standart normal kol diyebileceğimiz kollar gibi mi? Ayrıca Xbox Game Pass alıp laptoptan oyun satın almadan delaysız, gecikmesiz kullanabilirim değil mi?

4 GB VRAM önermiyorum o yüzden 2.el RTX3060 laptop almanizi öneririm MUX Switch şart
2 Yıl dahi olsa, beni memnun etmez mi 3050ti?

Xbox gamepad'inin titreşimi PS5 DualSense kadar kaliteli ve verdiği hissiyat oyun zevkini arttıracak düzeyde mi? Yoksa standart normal kol diyebileceğimiz kollar gibi mi? Ayrıca Xbox Game Pass alıp laptoptan oyun satın almadan delaysız, gecikmesiz kullanabilirim değil mi?

2 Yıl dahi olsa, beni memnun etmez mi 3050 Ti?

3050 Ti rahat 2 sene götürür. Bana göre 3-4 sene daha gideri var.

2 Yıl dahi olsa, beni memnun etmez mi 3050ti?
Evet kullanabilirsiniz Gamepass. Zamlanmaza iyiydi ya. GTX 1650'ye selamlar.

2 Yıl dahi olsa, beni memnun etmez mi 3050 Ti?

2 yıl götürür belki daha fazla da götürür ama RTX 3060 daha fazla FPS verecek sonuçta

Yeni konular

Geri
Yukarı