Laptop önerisi

reiss beyaz beni biraz rahatsız etti gibi klavye rgb mi, aynı zamanda i7 10750 ve 16 ram için 1660 ti iyi mi dersin
Hocam ben canlı gördüm kasa plastik verdiği hissiyet ve görünüş çok iyi klavye rgb ayrıyetten laptopun alt kasasındada rgb var ben olsam 1660ti olanı alırım ama 2070 olanı alırsanız uzun ömürlü olur.

Hocam ben canlı gördüm kasa plastik verdiği hissiyet ve görünüş çok iyi klavye rgb ayrıyetten laptopun alt kasasındada rgb var ben olsam 1660ti olanı alırım ama 2070 olanı alırsanız uzun ömürlü olur.
reis cevapların için teşekkür ederim, modelin siyahı var mıdır ve uzun ömür dediğiniz 4 yıl yeter mi 1660 ti, aynı zamanda oyunlarda rahat eder miyim, sistem 1660 ti için ideal mi fazla mı onu da çözemedim
Hocam webcam var hepsinde yukardaki çıkıntılar webcam ve hepsi asus garantili ve güvenilir ben olsam 2070li olanı veya 1660ti olanı alırdım bütçeye göre seçim yapabilirsiniz. Laptop olarakta asus en iyisi (şahsi fikrim) 5 senelik 960m'li laptopum bataryası hariç ilk günkü gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu tarz olanı varsa link atar mısın reis, ikisi de aynı özelliklere sahip mi acaba
reis cevapların için teşekkür ederim, modelin siyahı var mıdır ve uzun ömür dediğiniz 4 yıl yeter mi 1660 ti, aynı zamanda oyunlarda rahat eder miyim, sistem 1660 ti için ideal mi fazla mı onu da çözemedim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
şu tarz olanı varsa link atar mısın reis, ikisi de aynı özelliklere sahip mi acaba
değilmiş reis sanırım lakin öyle bir modeli var mıdır acaba, siyah daha şık duruyor bence o yüzden sormak istedim

değilmiş reis sanırım lakin öyle bir modeli var mıdır acaba, siyah daha şık duruyor bence o yüzden sormak istedim
bilgisaayar yurt dışından gelme sanırım, youtube'de hiçbir incelemesi yok, o şartlarda güvenemem ne yazık ki, yine de teşekkürler rahatsız ettim reis

Son düzenleme:
Hocam 4 yıl bana yeter ama size yetermi bilemem ben her oyunu ultrada oynamasamda olur 1660ti en az 4-5 sene çıkan bütün oyunları oynatır fakat ultrada oynatmaz 2070 alırsanız bu konuda rahat olursunuz. 2060 ile 1660ti arasında %20 fark var fakar 2070'le %60 o yüzden 1660ti veya 2070 tercih ederseniz f/p almış olursunuz.

Hocam 4 yıl bana yeter ama size yetermi bilemem ben her oyunu ultrada oynamasamda olur 1660ti en az 4-5 sene çıkan bütün oyunları oynatır fakat ultrada oynatmaz 2070 alırsanız bu konuda rahat olursunuz. 2060 ile 1660ti arasında %20 fark var fakar 2070'le %60 o yüzden 1660ti veya 2070 tercih ederseniz f/p almış olursunuz.
monster bakayım mı, o fiyatlara 2070 vardı sanrım
bilgisayarın niye yputubede incelemesi yok, anlayamadım

Olabilir hocam fakat asus kalitesini ve ömrünü bulamazsınız çinden gelen laptoplara marka basıyolar kötümü kesinlikle hayır ama 2070li monster kullanacağıma 2060'lı asus kullanırım.
reis 3. soruşum

reis 3. soruşum
Hocam hepsi asus TÜRKİYE garantili ve vatan'da media markta bakıp alabilirseniz 100 tane model var hepsinin incelemesi olamaz veya asus göndermemiştir inceleme için ve laptoplar tr klavyeli bundan dolayı içiniz rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı