Çözüldü Laptop pikselleri yeşil çizgili

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkanreiss

Centipat
Kardeşim ben yokken laptopa girmiş ve ekran yeşilimsi gözüküyor. Kenarları normal beyaz ama içi yeşil piksel gibi gözüküyor. Nasıl düzeltirim?

20220923_151632.jpg

Çözüm
USB'den format attım yine düzelmedi küçük kardeşim yüzünden Donanımsal arızamı oluştu yani? Daha alalı 4 gün oldu Bana sadece klavyeye dokunduğunu söyledi :(

Alalı 4 gün olduysa üretim kaynaklı hata olma ihtimali yüksek. Hemen Değişime göndermenizi öneririm.
Birçok sebepten kaynaklı olabilir. Driver sorunu, Ekran kartı pin yerleşimi sorunu, Ekran kartı bellek arızası bu durumun başlıca sebeplerinden. DDU ile Driver'ı kaldırıp tekrar yükleyin.

Birçok sebepten kaynaklı olabilir. Driver sorunu, Ekran kartı pin yerleşimi sorunu, Ekran kartı bellek arızası bu durumun başlıca sebeplerinden. DDU ile Driver'ı kaldırıp tekrar yükleyin.
@alicsndemir @atar1993 ddu ile kaldırdım şimdi yüklüyorum tekrardan

@alicsDüzelme @atar1993 Düzelmedi malesef

Son düzenleme:
USB'den format attım yine düzelmedi küçük kardeşim yüzünden Donanımsal arızamı oluştu yani? Daha alalı 4 gün oldu Bana sadece klavyeye dokunduğunu söyledi :(

Alalı 4 gün olduysa üretim kaynaklı hata olma ihtimali yüksek. Hemen Değişime göndermenizi öneririm.

Çözüm

Geri
Yukarı