Laptop satın almaya kalkışsam hangi markayı seçmem doğru olur?

Megumi Lisa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Gençler başlıkta belirttiğim gibi laptop almak istiyorum bütçe kesin değil ama hangi markaya bakmam gerek. Genel olarak RTX 3050 Ti düşünüyorum. Mümkünse düşük fiyat olsun. Freedos'ta olabilir.

Not: Casper ve Acer makasını istemiyorum.

Gençler başlıkta belirttiğim gibi laptop almak istiyorum bütçe kesin değil ama hangi markaya bakmam gerek. Genel olarak RTX 3050 Ti düşünüyorum. Mümkünse düşük fiyat olsun. FreeDOS'ta olabilir.

ASUS'un ROG serisi laptopları ve HP'nin Victus serisi laptopları başarılı. Lenovo'nun ideapad serileri de iyidir arkadaşımda var gayet iyi soğutması var.

Siz düşük bütçeye göre önerin hocam. Bu tarz laptop piyasasına göre.
Acer niye istemiyordun?

Acer niye istemiyordun?

Şuan kullandığım bilgisayar için destek ile iletişime geçmiştim, kendilerini soğuttular.

Gençler başlıkta belirttiğim gibi laptop almak istiyorum bütçe kesin değil ama hangi markaya bakmam gerek. Genel olarak RTX 3050 Ti düşünüyorum. Mümkünse düşük fiyat olsun. Freedos'ta olabilir.

Neden Acer istemiyorsunuz ? Kaliteli bir marka olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca kesinlikle Monster Ve Casper almayın.

Bütçe belirtmemişsin? Acer kullanıyorum birkaç problemi vardı çözdüm. Monster Casper GameGaraj gibi markalrın ısınma problemleri var uzak durun bunlardan. (GameGaraj'ın her kasası değil) ASUS, Lenovo, Dell ve MSI iyi markalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı