Laptop satıp yerine tablet almak mantklı mı?

@Aykut Usta Marka gayet kaliteli ancak çoğu sahte oluyor, güvenilir yerden almak gerekir. Bunun dışında eğer orijinal olduğunu varsayarsak 70 derece çok fazla. Bu yüzden ben sizin aldığınızın orijinal olduğunu pek düşünüyorum ki zaten işlemcini U serisi ısınma karşıtı serin çalışan ultrabook işlemcisi. Yani boşta 70 derece hem de MX-4 ile imkansız gibi bir şey 😀. Bu kısmı bir kenara bırakırsak diğer soruna geleceğim: Aldığınız tableti 2. el olarak satmanız çok zor. Genelde 2. el tablet alımı hiç görmüyorum çoğunlukla çok eski bile olsa dizüstü bilgisayar elden çok daha çabuk çıkartılabiliyor. Bundan dolayı tablet alırken iyi düşünmeniz gerekir.

Masaüstü almaya karşıyım şu an. Alacağım masaüstü için vereceğim para çok uçuk fiyatlarda ve üniversite öğrencisi olacağım için taşımam zor olur. Bundan dolayı kompakt ve taşınabilir bilgisayarlar tercih ediyorum.

O zaman laptop al. Ama iyi soğutmalı olsun ve şimdilik bilgisayarın yavaş ise yüksek donanımlı ve iyi soğutmalı bir laptop al.

Eğer tablet alacak olursan bütçeni az daha arttırıp iPad 8.nesil al bence ya da yeni çıkan 9.nesil'e bir bak. Android tablet alma pişman olursun.

Aynen feci pişman olur hem de. Bir keresinde almıştım ama 1 senede bozuldu ve artık ancak BIOS'u açıp duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tablet alıcaksan ipad almanı öneririm çünkü samgungun yeni modelleri dışındaki android tabletler cidden çok kötü ve kısa ömürlü.Ama yinede pcni satmanı önermem.Onun yerine içine ekstra ram ssd vs. takarsan gayet güzel kullanırsın.

Benden de yardım alabilirsin. Bilgisayar konusunda iyi cevap veriyorum. Discord: Eraseralper#1023

Aynen feci pişman olur hem de. Bir keresinde almıştım ama 1 senede bozuldu ve artık ancak BIOS'u açıp duruyor.

Şu ana kadar 8'den fazla Android tablet öldürmüşümdür.🙂 ağır işlerde yapmadım hiçbirinde. Çizim yaptım ve dizi film izledim. Kalemli olanların kalemi parçalandı, diğerlerinin'de 1-2 yılda bataryası öldü ama küçük kuzenim 5 yıldır IPad'den deli gibi oyun oynuyor ve yıpratıyor tableti, buna rağmen tablet sapasağlam. Baştan iPad almadığıma pişmanım.

Şu ana kadar 8'den fazla Android tablet öldürmüşümdür.🙂 ağır işlerde yapmadım hiçbirinde. Çizim yaptım ve dizi film izledim. Kalemli olanların kalemi parçalandı, diğerlerinin'de 1-2 yılda bataryası öldü ama küçük kuzenim 5 yıldır IPad'den deli gibi oyun oynuyor ve yıpratıyor tableti, buna rağmen tablet sapasağlam. Baştan iPad almadığıma pişmanım.
Bende şahsen bir ipad kullanıcısı olarak 6 yıldır ipad 4 kullanıyorum.IOS 10.3'ten sonra desteği kesildi ama hala iş görüyor.

Geri
Yukarı