Laptop sıcaklık değerleri normal mi?

Olm şaka mısınız işlemci Turbo Boost açık bir şekilde agresifteyse zaten 100'ü bile görür kapatırsan maksimum 85 görürsün.

Benimki 75 80 falan oluyor.

Dostum Turbo Boost'un açık olduğunu nereden biliyorsun? Açıksa bile 90 derece laptop için bu sıcaklarda normal bir sıcaklık. Ama dediğim gibi daha fazla artarsa sıkıntı çıkarır kritik bir sıcaklık.

Dostum Turbo Boost'un açık olduğunu nereden biliyorsun? Açıksa bile 90 derece laptop için bu sıcaklarda normal bir sıcaklık. Ama dediğim gibi daha fazla artarsa sıkıntı çıkarır kritik bir sıcaklık.
Normal mi? :) eğer macun yenilenip temizliği yapıldıysa maks 80 görür siz herhalde adam akıllı laptop görmemişsiniz lenavo ideaped gaming 3 var bende dün 100 derecelere çıkiyordu turbo boost kapadım temizliğini yapmama rağmen maks 80 gördüm

Adam ayarlarımı düşür dememiş, halihazırda bu şekilde normal mi diye sormuş.
Genelde laptoplarda açık oluyo ondan dedim

Açık değilse bile anormal

Normal mi? :) eğer macun yenilenip temizliği yapıldıysa maksimum 80 görür siz herhalde adamakıllı laptop görmemişsiniz Lenovo IdeaPad Gaming 3 var bende dün 100 derecelere çıkiyordu Turbo Boost kapadım temizliğini yapmama rağmen maksimum 80 gördüm.

Öncelikle adamakıllı laptop gördüm, benim Victus'ta GPU 75i geçmiyor fakat bu demek olmuyor ki 90 derece normal değil. Bir laptop için 90 derece tehlike arz etmez, uzun süreli öyle kalırsa etkileri tabii ki olabilir ama 90 derece gördü diye o laptopa bozuk denmez. Hele ki şu sıcak havalarda. Ben bile eriyorum laptop nasıl ısınmasın.

Normal mi? :) eğer macun yenilenip temizliği yapıldıysa maks 80 görür siz herhalde adam akıllı laptop görmemişsiniz lenavo ideaped gaming 3 var bende dün 100 derecelere çıkiyordu turbo boost kapadım temizliğini yapmama rağmen maks 80 gördüm

Genelde laptoplarda açık oluyo ondan dedim

Açık değilse bile anormal
Laptopu daha yeni aldım, 1 hafta olmamıştır pubg full girafik ayarlarda : işlemcim max 90 genellikle 85 derece oluyor. Turbo boost açık mı bilmiyorum eve gidiince bakacağım

Laptopu daha yeni aldım, 1 hafta olmamıştır pubg full girafik ayarlarda : işlemcim max 90 genellikle 85 derece oluyor. Turbo boost açık mı bilmiyorum eve gidiince bakacağım
Turbo boost kapattım ve max 70 derece gördüm

Son düzenleme:

Geri
Yukarı